Gry via WWW (przez przegladarke)

Zaczęty przez eban, Sierpień 19, 2005, 21:04:04 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

eban

prosze o wstawianie tu roznych adresow gier do grania przez przegladarke internetowa :) w miare mozliwosci szczegoly :)
sam podaje

Polskie

Red Dragon  - chyba platny ale mi  kiedys gralo sie calkiem fajnie

http://www.my-fantasy.net - calkiem fajny rpg , mi sie kojarzyl z final fantasy

http://www.spoonman.eu.org/rpg/ - fajny RPG na enginie valheru UWAGA radze przeczytac regulamin

Angielskie

Dark Throne
bardzo fajna strategia/rpg , mimo prostoty skomplikowana i dajaca duzo frajdy

Merchant Empires- czalkiem ciekawy kosmiczny symulator / strategia/ ekonomia




jak narazie to wszystko z tego w co ja gralem :) dodam jeszcze cos jak sprawdze[/url]


Edited:

The Crims jest sie gangsterem, robi sie napady organizuje sie w gangi. Troszke w to gralem jest calkiem ciekawe ale zrezygnowalem dla wspomnianego wyzej Dark Throne'a

Widar

Red Dragon
Od ponad roku płatna, ale warto wydać ok 15 zl żeby pograć te 4 miesiące, jak płaciłem niecałe 7 zl gdyż płaciliśmy cała koalicja. Gra bardzo fajna, mamy do wyboru 10 ras, każda ma swoje plusy i minusy  , łączymy się w koalicje w której może być maksymalnie 17 graczy i prowadzimy wojny zdobywając ziemie. Gorąco polecam aczkolwiek najlepiej od razu skontaktować się z zaawansowanym graczem który nam pomoże i przybliży nam zasady.

Virlandia
Cos podobnego do Red Dragona, jednak tutaj budujemy swoje gospodarstwo ( mozemy produkowac mase rzeczy od zboza po bron ) , konflikty miedzy graczami niesa tak czeste jak w RD, jednak nie o to w tej grze chodzi. Grac mozna bez płacanie, jednak zapłacenie jednorazowo ok 25 zł daje nam kilka bardzo ułatwiających zycie udogodnien.

Ogame
Gra w czasie rzeczywistym budujemy statki i pladrujemy inne planety, bezplatna, jednak szybko sie nudzi. Przynajmniej dlamnie

X-Wars
bardziej rozbudowane ogame, narazie w to gram gdzy wymaga sporo mniej czasu niz ogame. Rowniez bezpłatna.

Cantr II
Gra ktora symuluje rozwoj społeczeństwa, tworzymy postac ktora pojawia sie w swiecie i niema nic, musimy sobie zrobic narzedzi, ubranie, bron niestety samemu bardzo ciezko jest dojsc do takich wynalazków jak wytapianie zelaza, niemowiac o skonstrułowaniu łodzi czy samochodu. Gra jest bardzo powolna, ale mozna to sobie zrekompensowac stwarzajac 15 postaci. Grac mozna w kilku strefach m.in. polskiej, angielskiej, niemieckiej itp. Ciekawe jest to ze te wszystkie narodowsci sa w jednym swiecie rozmieszczone na roznych wyspach wiec moze sie okazac ze kiedys na swojej drodze spotkamy Anglika czy Niemca.

Nolt

Dodam od siebie gre
RuneScape
Gra via www lub można sobie ściągnać klienta po swój OS, prosta grafika, podobno fajna gra  :wink:
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Celtic

"Daj spokój. hasz jest dobry dla czarnuchów"

eban

Hel wars podobna troche do dark throne strategia. Jest to wojna miedzy niebem piekle nieumalymi etc. Tak jak w DT wyposazamy naszych zolnierzy (choc w mniejszym stopniu). Dodatkowo mamy magie i troszke szybszy rozwoj populacji. Mimo ze jest to wczesna beta i bedzie sie rozwijac. Ta gra juz mi sie podoba. Ma duzy potencjal :].

Jackim

http://www.battleon.com/default.asp
AdventureQuest
Przyjemna graficzka.Troszke nużące walki,ale ogólem fajna gierka na  godzinke czy dwie.Typowy RPG,zdobywamy nowe poziomy ,ekwipunek itd.wiecie o co chodzi:) Polecam
pozdro