Marzec 29, 2024, 00:26:03 AM

czego nie lubimy w grach

Zaczęty przez Nolt, Sierpień 23, 2005, 20:34:20 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nolt

osobiscie nie lubie w grach chamstwa, cheaterow i camperow to mnie nomralnie roznosi gdy slysze head shot a nikogo nie widze... idac pozniej w to samo miejsce nastepny head shot  :evil: jesli taki chlopczyk gra na naszym serwerku to wiadomo ze z miejsca banika dostnie (przynajmniej ode mnie) :P no a jesli nie, to probuje za wszelka cene zaczaic sie i zdjac go bo wiadomo camper=dzieciak ktory nie potrafi grac tylko stac w miejscu bardzo niewidocznym lub w takim do ktorego ciezko sie dostac i zdejmuje ludkow ktorzy przechodza obok niego niezdajcy sobie sprawy ze zaraz bedzie dead :wink: . Kolejni to cheaterzy ktorzy graja z kodami, hackami itp takich sie tepi ohhhhhhhhh chyba zreszta kazdy nie lubi takich typow, a na koniec chamstwo jesli chodzi o graczy kazdy powinien pokazac swoja kulture w grze. Kazdy musi potrafic przegrywac i wygrywac z honorem ;)

Edit: zapomnialem dodac :P jeszcze bledow w grach do ktorych producent nie wydal zadnych patchy :wink:


PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

to samo co i wyzej ale dodalbym do tego rzeczy w grach singlowych:
poplatane mapy w ktorych niewiadomo gdzie isc , ch....olernie zle opisanych questow
I we wszystkich innych:
niezbalansowanych postaci ,abonamentow :lol: , " fabuly dorabianej do enginu"

oilonroK17

Ja rowniez nie lubie wyzej opisanych, ale mam na to sposób :) wchodze do tej samej druzyny co cheater (headshoot bot) i robie na nim TK ze nie moze sobie pograc a teraz wytlumacze co to TK :P TEAM KILLA :) Moze trace fragi ale szybko je odzyskuje bo gramy wtedy wszyscy normalnie a cheater tylko sie przyglada :P

Jackim

Nie lubie jak mi się wychacza,w bardzo ważnym momencie gry.
Nie lubie  jak mnie nudzi po jakimś czasie.
Nie lubie braku realizmu w grach gdzie powinien być.
Nie lubie ... czarodziejów :D

Nolt

ty chyba miales jakies nie mile spotkanie z czarodziejami :D
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

a ja nie lubie... BOG'ow... grrrrr... w zyciu nie zapomne jak w morrowindzie stracilem 2 godziny gry bo nie savowalem i mi postac przez tekstury wypadla...

Jackim

Cytujty chyba miales jakies nie mile spotkanie z czarodziejami
Dokładniej z jednym,który mi spalił karczme,zabił połowe swojej drużyny i mojego ulubionego wilkołaczka(z doświadczeń MG)
Nienawidze jak czardzieje w Grach typu IWD II padają od byle ciosu jakiegoś frajera,wtedy gdy są najbardziej potrzebni
A tak zazwyczaj to czarodzieje mają nie miłe spotkania ze mną :D

Nolt

spotkaj sie ze mna a kara za obraze maga bedzie sroga :P
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Jackim

Spotkaj się ze mną w realu,a zobaczymy komu pomoże magia   :twisted:

eban

Cytat: JackimSpotkaj się ze mną w realu,a zobaczymy komu pomoże magia   :twisted:
magia mej urody was porazi... wezcie foliowe woreczki... :lol:

BloodlyAngel

a jak w realu spotkanie kumpli mozna wziac  :D
w koncu to swiat realny  :D
to jak nolt moge isc z toba??
Once again there is pain
i bring flames, i bring cold
I'm the blood red sandman coming home
on this unholy night i will make you my own
blood red sandman
coming home again

Currara

ja nie lubie banalnej grafiki jak z gothica I ( oprocz gothica bo jest fajny)  a tag poza tym to tylko nie lubie w WoW'ie hordy ;P xD