Jak dbasz tak masz :>

Zaczęty przez paul777, Kwiecień 09, 2008, 21:50:20 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak czesto czyscisz jednostke centralna??

raz na tydzien
0 (0%)
raz na miesiac
3 (100%)
raz na rok
0 (0%)
nie czyszcze, bo po co?? lepiej niech sie spali i da mi pretekst do kupna nowego :)
0 (0%)

Głosów w sumie: 3

paul777

Wypowiadajcie sie jak czesto czyscicie swoj sprzecior... Ja czyszcze raz na miesiac. Teraz komputer siedzial 4 dni bez przerwy bo serwer Mangosa wlaczony :> ... Temp. przez prawie caly czas 28-29 najwyzsza jaka byla to 31 przez chwile ale dlatego ze sam bylem w grze+ winamp+ mozilla+ gg + skype itp.
A chlodze go standardowymi wiatraczkami.

Nolt

Szczerze, to raz na jakiś czas :P (raczej raz na 3m-ce). A komputer z reguły wyłączam codziennie, rzadko zdarza mi się że kompa zostawiam na kilka dni a nawet na 24h. Jeśli chodzi o chłodzenie to standard to co w kompie, brak jakiś udziwnień w stylu ciekły azot bądź woda.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Currara

jak zalozylem MoBo na wiatraki to po uruchomieniu blendera i zrobieniu jakiegos "ciezszego"
czegos to mi sie tak grzal ze w zime to u mnie byla sauna :> teraz jest na wode i sprawuje sie niezle + do tego 2x2,5' wietraczki na dyski twarde. grafika ma chlodzenie silentPipe, wiec moj komp wydaje tylko pomruki owych wiatraczkow na dysk i wentylator zasilacza