tabela event - co to jest

Zaczęty przez michal3148, Grudzień 09, 2007, 12:02:05 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michal3148

Witam
Kiedys czytałem o dodatkach do mangosa, które same organizuja eventy na serwerze. W bazie UDB sa chyab nawet dotego tabelki i jest dodany skrypt do silnika mangosa. Czy ktoś wie cos na ten temat, jak to uruchomić, jak to działa?
Pozdrawiam Michał

PS - orjetu sie ktos (lub ma przeczucia) kiedy wprowadzają nowy patch?
PS2 - Czy do UDB dodadzą choinki do stolic, czapki(one chyba są), stroje mikołaja, i wiele innych dodatków związanych z świętami.

ccrash

choinki mikolaje i inne zabawki sa w bazach
Co do eventow z tego co ja sie orientuje aczkolwiek to taka wiedza powieszchowna w bazie danych ustawiasz daty i same powinny startowac jesli sie myle to niech ktos wyprowadzi mnie z bledu

michal3148

mozesz podac ID tych wszytskich choinek strojów itd ?

Bardzo możliwe ze wszystko ustawia sie w bazie ... co niektóre powinny całyczas chodzic ... a niechodzą ... chyba

ccrash

#3
eventy ustawiam sie w bazie i chodza ja juz testowalem, co do choinek itp masz cos takiegow tabeli event jak winter fail bodajze tak sie to dokladnie nazywa:D event swiateczny.
Co do id choinek itp
balwanek 13636
choinka 178425
nastepna 178426
renifer 15706
a reszte mozesz sprawdzic w bazie i w google:)
lub masz http://ostrzeazeroth.ath.cx/download/  swieta

michal3148

wielkie dzieki za informacje jak z tymi eventami, musze to potestować

a odnośnie ID to poszukuje bardziej ubrań  mikołaja itd (mam tylko czapke winter hat)... obiekty znam

Rozumie ze ten sql co mi dałeś jest juz do poustawianych modeli w miastach... wielkie dzięki :)