Instalacja MaNGOS + WWW (Windows)

Zaczęty przez Nolt, Styczeń 12, 2007, 18:38:30 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

fudin

mam taki problem mianowicie nie mam folderu enGB w folderze data a ja posiadam WoWa wersje GB. Co mam w takim razie zrobić skoro nie mam takiego folderu ??

Nolt

Cytat: fudin w Maj 30, 2007, 18:54:42 PM
mam taki problem mianowicie nie mam folderu enGB w folderze data a ja posiadam WoWa wersje GB. Co mam w takim razie zrobić skoro nie mam takiego folderu ??
Jaka wersje klienta posiadasz ? Wersje przed 2.0.0 nie posiadaly folderu z jezykiem enGB, pliki typu patch.mpq etc. znajdowaly sie bezposrednio w katalogu Data.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

fudin

#62
ok , thx za info ja posiadam wersje 1.12.1 ale teraz występuje mi komunikat taki (jak używam tej komendy : mpqe /p locale-enGB.MPQ DBFilesClient\*.dbc) :


Using patch MPQ archives if available: Enabled
Fatal: Could not locate MPQ archive locale-enGB.MPQ


i takie pytanie :
- czy muszę wypakowywać pliki .dbc skoro mam wersje 1.12.1 ??

Nolt

W kliencie 1.12.x pliki dbc wypakowujesz wydając poniższą komendę:
mpqe /p *.MPQ DBFilesClient\*.dbc
A pliki dbc musisz mieć koniecznie :)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

fudin

#64
i raczej ostatnie pytania :
- jak stworzyć rekord w navicate ?
- Skąd wsiąść strone bo na tym linku (na dole)
Cytuj// Link do bardzo prostej strony: (hasło: newbie)
http://filebeam.com/3e7b052998afbc85cae46ba197c4bd30
nie ma plików
•    sql_account_extends.sql
•    sql_newtables.sql

Nolt

Polecam tą stronke: http://filebeam.com/9c8535fb3bb21688f0f888f222bff531 (edytujesz w niej tylko plik config.php bez dodawania baz) jeśli chcesz prostą stronę do mangosa, jeśli chcesz stronę full z róznymi bajerami: http://www.wizzi.pl/index.php?topic=189.0 (polecam ściągnięcie tutorialka i przeczytanie go :). Korzystam z SQLyog więc ci chyba nie pomoge :)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

fudin

#66
Problem za problemem :x . Strona troche dobrze działa ale gdy serw jest włączony to dalej pisze że jest offline i nie można się zarejestrować

Nolt

Umieść config swojej strony w poscie oraz napisz jakiej strony używasz.
PS. mam nadzieje że w stronie wpisujesz takie same dane logowania do mysql.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW


Nolt

:) Twój plik config wygląda OK. Sprawdź firewall czy jest odblokowany na połączenia do baz mysql.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

fudin

nie używam firewalla :D , a systemowy wyłączyłem

Nolt

:D coś źle ustawiłeś sprawdź konfigurację jeszcze raz, IP (zapewne ty możesz konto zakładać a inni nie ? ) sprawdź wpisane IP w tabeli realmlist. Nie mam więcej pomysłów :D
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

fudin

to stronki nie bedzie , (ja tez nie moge sie rejestrowac :p) , a po 2 mam router i musialem ustawic ip z hamachi , ale ogólnie thx za tyle ile mi pomogłeś 8)

Nolt

Opis zaktualizowany do wersji klienta 2.1.3
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

ramelof

#74
Mam problem z logowaniem dosteje komunikat handshaking i nie chce dalej przejść co można zrobić?

Zauważyłem jeszcze, że wszystkie hasła w realmd mają dziwne znaczki tj. kod hexowy, a moje konto co zroiłem przez rejestrator silvermoon ma normlanie napisane.