Marzec 28, 2024, 14:04:38 PM

Baza FUN pod mangosa?

Zaczęty przez Axer, Sierpień 31, 2008, 21:46:38 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Axer

Witam. Potrzebuje bazy FUN. Wiem widziałem, że Nolt pisał żeby na mangosproject.org sprawdzić, ale ja w ogóle nie kapuje o co tam chodzi :P:P wpisałem w szukajce "FUN" i nic nie znalazło :( polecacie coś? chce postawić serwerek na najnowszej wersji

Nolt

trzeba było spróbować wpisać fun database :P a poza tym (mogę się mylić) ale chyba silvermoon db chyba miało funy jakieś.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Axer

tak. ale ponoć już się nie rozwija... a ja w ogóle nie ogarniam co mam robić teraz. mógłbyś mi jakoś przybliżyć obraz czynności, które trzeba wykonać po kolei. ew. jakieś linki do dobrych baz - wtedy chyba Cię wycałuje :P:P

Axer

kurcze nie wiem co mam robić :( pomoże mi ktoś?>

Nolt

nie znam zadnych stron z fun, raczej zawsze blizz używam+tuning mangos.conf
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Axer

a powiecie mi w której linijce zmienia się to, gdzie teleport np. do SW z Ironforge przenosi? bo chciałbym żeby to bylo przed bramą a nie w wierzy magów...

Emtec

Teleporty sam musisz stawić w bazie poczym dodać w świecie przez komendy.
mangosd.conf służy  do ustawień ogólnych typu haslo do bazy i tak dalej, ustawienia rat, max player game. A caly świat postawione NPC i tak dalej znajduje się w bazie.

"...życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem..."

ccrash

A właśnie możne jakieś pomysły na bazę fun bo ostatnio mnie ten temat interesuje co powinno być itp