Kwiecień 26, 2024, 11:56:07 AM

Server - Nazwa

Zaczęty przez Nerus, Październik 29, 2007, 20:06:29 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nerus

Jak zrobić aby serwer był rozpoznawany jako Nazwa a nie Adres ip.
I dlaczego jak wchodzę w bazę realmd --> account to niema podanych haseł jest jakaś rubryka w systemie hexsalnym ??

Nolt

Chodzi Ci o wpis w realmlist ? Jeśli tak to dobra opcją jest no-ip.com zarejestruj sobie jakieś maskowanie adresu IP i następnie w bazie realm zmień adres IP na domenę (czyli to co wybrałeś w no-ip.com) i analogicznie zmieniasz wtedy w pliku realmlist w kliencie.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nerus

Chodzi mi o ukrycie adresu i żeby zamiast adresu Była nazwa serwera tak jak np. WoWlegion itp.

Nolt

W bazie realmd w tabeli realmlist pole name wpisz nazwę serwera.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nerus

#4
Jak wpisuję nazwę z realmlist w rubryce name adres to przy połączeniu klient nie widzi servera.

Nolt

Chyba sam nie wiesz co robisz... Name=nazwa serwera, adres=twoje_IP i to co wpisujesz w pliku realmlist.wtf w kliencie.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nerus

#6
Używam programu do zmiany adresów w realmlist.wtf
Wiem że w data bazie się to wpisuje ale gdy wpisuję nazwę serwera to nie mogę się połączyć ze swoim serwerem, a w przypadku wowlegion wowscape itp. mogę.
Mianowicie chcę aby nie widać było mojego ip tylko nazwę serwera przy wpisywaniu w miejsce ip.

Nolt

Napisałem ci co zrobić post wyżej... no-ip.com i możesz mieć coś takiego zamiast IP twoj_serwer.servegame.com kumasz ?
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nerus


paul777

zrob na no-ip ja np. mam wowemutest.no-ip.org a dlatego ze mam zmienne ip do po kazdym restarcie neo musze wchodzic w no-ip i tam zmieniam pole z ip i realm sie nie zmienia