Instalacja MaNGOS + WWW (Windows)

Zaczęty przez Nolt, Styczeń 12, 2007, 18:38:30 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nolt

Wszystko wygląda OK czyli powinno działać. (wykasuj tylko katalog vamp bo jest niepotrzebny)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

krzmod

i niestety nie działa;/
a pod binarki MaNGOS Revision 6089 + ScriptDev2 Rev. 430 + ACID Rev. 12 by dolomit6 to trzeba baze 0.10.2 fisherman cośtam? 

Nolt

W każdej bazie masz nr rdzenia który jest wymagany jako minimalny do współpracy z bazą i taki musisz mieć.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

krzmod

dzieki wszystkim za okazana chęć pomocy. problem juz rozwiązany ...jednak to był zły ad.exe ściągnąłem inny i po krzyku. Teraz musze się uporać z brakiem npców i mobów:P

Taziff


m4rcin

#155
Męczę się z tym od wczoraj, więc w końcu zdecydowałem się napisać...
Zainstalowałem wszystko wg. poradnika, jest dobrze, ale przy uruchomieniu mangosd.exe występuje już wcześniej wymieniony błąd z mapą 0004331. ad.exe mam do wersji enGB (czyli tej co posiadam) z linku rapidshare zamieszczonego w tym temacie.  Po wejściu na localhost mam "Realm MaNGOS Offline or Latency too High
Mangos: rev.5297 SD269 Using DB: UDB 0.10.3 (357) for MaNGOS rev. 6240 with SD2 SQL for rev. 473". Może coś bazy pomieszałem... Nie wiem, nie znam się  xD
UDB to
CytujUDB release 0.10.2: "Fisherman's Friend"
Requires: Core 5949+ (for 2.4.2 ONLY)
, a Mangos
CytujRevision 5919 + ScriptDev2 Rev.411 + ACID Rev.10 By Dolomi6.rar
.
Dodam jeszcze, że z niewiadomych przyczyn, plików dbc mam 183 :eek:
Proszę o pomoc.

Aha i jeszcze jedno, jak dodać GMa? Jak się na niego zalogować?
Pozdrawiam.

Taziff

Wogóle coś pomieszałeś. Raz piszesz, że masz:

CytujUDB 0.10.3 (357) for MaNGOS rev. 6240 with SD2 SQL for rev. 473

a później że:

CytujUDB release 0.10.2: "Fisherman's Friend"
Requires: Core 5949+ (for 2.4.2 ONLY)


Tak po za tym do tego mangosa żadna z tych baz nie pasuje. Najlepiej śćiagnij najnowszy rev i sobie go skompiluj. Jesli nie umiesz to ściągnij jakieś już skompilowane

Potem zainstaluj wszystko od nowa. Wgraj nowe bazy. Ustaw pliki konfiguracyjne w katalogu etc.


A i podaj błąd dotyczacy tych map. Czy są nie z tej wersji klienta czy mangos nie może ich znaleść??



m4rcin

#157
Podaje to co mi wyświetla, sam już tego nie rozumiem xD Błąd mam dokładnie ten:
Cytujhttp://img413.imageshack.us/img413/786/bladwk6.gif
Mówiąc skompilowane masz na myśli gotowca?

Taziff

Nie. Nie gotowca. Gotower revy. Kopiujesz do nich dbc, mapy i ewentualnie vmapy.

Jeśli chodzi o błąd to mangos nie może znaleść map.  W jakim katalogu masz mapy i w jakim katalogu masz pliczek ktorym otwierasz mangosa ??

m4rcin

#159
Mangos: D:\Mangos (tutaj znajduje się plik do otwierania), a mapy D:\Mangos\vmaps

A mógłby ktoś podać swój ad.exe dla enGB? Bo ja już nie wiem co robić... może to jego wina.

Emtec

A ja tak widze w tym ze masz wlaczone vmapy tylko ich niemasz;)

"...życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem..."

m4rcin

#161
Są, są :D Doszedłem dalej, uruchomiłem serwer xD Tylko teraz taki śmieszny problem... Jak się z nim połączyć? Po wpisaniu do realmlista 127.0.0.1, włączeniu gry i próbie zalogowania wywala mi komunikat o złym loginie/haśle. Konto oczywiście założone jest (przez konsole).
Ma ktoś jakiś pomysł?
Zastanawiam się tak czy to czasem nie wina mojej wersji gry... Mam patch 2.4.3 a serwer zapewne jest na inny (nawet nie wiem jaki... xD). Nie da się jakoś zrobić aby można było wejść bez względu na patch? Nie mam zamiaru codziennie zmieniać patcha tylko po to aby zagrać na swoim lub innym serwerze...
Pozdrawiam.

Taziff

masz reva prawdopodobnie na patch 2.4.2. Musisz wgrac mangosa na 2.4.3

m4rcin

Zauważyłem, że to co wgrałem nie posiada TBC i działa na patchu 2.4.2. Jak go przerobić?

Nolt

Posiada TBC na 100%, tyle że konta które są standardowo w bazie realm są kontami bez dodatku. Albo załóż nowe konto z TBC lub wyedytuj odpowiednią tabelę w bazie realm (przy wybranym koncie będzie komórka TBC zmień 0 na 1).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW