Instalacja MaNGOS + WWW (Windows)

Zaczęty przez Nolt, Styczeń 12, 2007, 18:38:30 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Nolt

Może spróbuj wypakować pliki porgramem WinMPQ.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

santez

#136
ja mam taki problem ??
--------------------------------------------------------
juz zrobilem a teraz mam inny problem wchodze do wow'a i nie moge sie poloczyc z mojim serverem mangos dziala realmlist.wtf
podalem swoje IP 10.159.XXX.X chyba to wew ip ale nie wiem i czy trzeba podac zew i wew ip a i mam wowa z pachem 2.3.3
beza danych mam UDB_0.9.2_Core_5242_SD2_259.rar i ocb??

santez

Gralem na globalu i teraz chcialem zagrac na prive server i czy jak gralem to msuze przeistalowac wowa+tbc i odnowa z pachowac i wlasnie jak baze danych mam miec??

santez


Nolt

Wiesz co to edycja wiadomości i pisanie w odpowiednich działach ?
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

paul777

jezeli chodzi ci o blad z creatuer_template (czy jakos tak) to prosze o to link gdzie masz latwo wytlumaczone jak to zrobic http://www.mangosproject.org/forum/index.php?showtopic=17831&st=0&p=128109&#entry128109

obCypl

Serwer dziala pięknie na localhost. Ale co zrobic zeby inni tez mogli sie dolaczyc na moj serwer? Niby wystarczy w glownych plikach (Navicat ->connection->ip; mangosd.cfg; realmd.cfg) zmienic ip na ten ktory mam, ale jak wpisze swoj ip w Navicat, i klikne Test Connection, to wyskakuje blad:
"2003 - Can't connect to MySQL server on 'ip' (10061)

Nie bardzo rozumiem.. w konfiguracji samego MySQL nic nie ma na temat ip...

paul777

wpisz tam adres z np-ip i innym tez go podaj jako realmlist

Currara

ja mysle ze 60tke twoja maszyna udzwignie bez problemu.

krzmod

Witam!
Pewnie zaraz zostane zbesztany z błotem wysmiany wykpiony itd :sleep: ale mam problem który pojawiał się już wiele razy ale... no więc stawiam serwer wsyzstko smiga git itd dopoki nie odpale mangosd.exe :( otoż pojawia sie komunikat że brak pliku0004331.map w folderach .maps .vmap itp. Przeczytałem ze należy zmienić w mangosd.conf  na DataDir ="./" lub jakos tak zmienilem....nic nie dało ciągle to samo, wypakowałem jeszcze raz mapy i vmapy i też to samo... miał ktoś tak jak ja i wpadł jak to rozwiązać?

paul777

tez to mialem ... zmienilem baze na nowsza i problem znikl

krzmod

wgrałem tą najnowsza bazę + rożne updaty jakie są na tej ich stronce i nadal to samo;/ nie iwem.. może podaj linka bo robie coś źle :(

Nolt

Może w ogóle twoja struktura katalogów jest źle ustawiona? Masz pliki maps, vmaps w katalogu głównym mangosa czy w katalogu data ?
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Taziff

Zrob tak. Przenies pliki mangos-world i mangos-realmd do katalogu głownego i z tamtad odpal. Jak to nic nie da masz prawdopodobnie zla wersje programu ad.exe ściagnij nowsza wersje i po klopocie.

Pozdro Taziff

krzmod