Instalacja MaNGOS + WWW (Windows)

Zaczęty przez Nolt, Styczeń 12, 2007, 18:38:30 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Atverstyt

chodziło mi o usunięcie jednego postu...

Czy ktoś może przeczytać mój problem? Czytałem ten temat i nic ... prosze popatrzcie na to i czekam na jakś odpowiedź.

Nolt

Spróbuj wypakować vmaps jeszcze raz.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Atverstyt

wypakowywałem to 3 razy i zawsze tak samo.

w taki sposób jak podałem mam je zapisywane a nie w taki jaki jest szukany.

Już jedna osoba piała o tym tutaj, że tak ma ale nie dostał odpowiedzi na swój post.

Nolt

PORADNIK ZAKTUALIZOWANY DO WERSJI KLIENTA 2.3.0

Cytat: Atverstyt w Grudzień 17, 2007, 12:27:19 PM
wypakowywałem to 3 razy i zawsze tak samo.

w taki sposób jak podałem mam je zapisywane a nie w taki jaki jest szukany.

Już jedna osoba piała o tym tutaj, że tak ma ale nie dostał odpowiedzi na swój post.
Przeczytaj poradnik jeszcze raz, zostały dodane nowe rzeczy może pomogą Tobie w rozwiązaniu problemu.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Atverstyt

#124
Właśnie ściągam i bede sprawdzać, ale jest problem...

czy jest jakis link do ad na en_US?

Tutaj moja edycja:
Chce powiedzieć że poradnik nie do końca jest aktualny. Po pierwsze mamy jeszcze utworzyć "characters" w navicat tak samo jak tworzyliśmy mangos i realmd. Powinniśmy do tego pliku wrzucić bazę characters.sql.

Następnym błędem jest to, że mamy:
Cytujrobimy to samo z plikiami sql z folderu sql/scripts (wszystkie pliki koniecznie i tylko do bazy mangos)

nie istnieje plik sql/scripts, jest tylko sql/ScriptDev2 Sql i sql/MaNGOS Sql ( core ) z którego pobieramy characters.sql, mangos.sql i realm.sql.

Chyba że chodzi tutaj o to by dodać pliki z sql/ScriptDev2, a mianowicie old_scriptdev_spells.sql, scriptdev_additional_req.sql, scriptdev_full.sql.

Tutaj moja kolejna edycja:
Kolejny błąd (mały, ale jest) to to że ilość plików wypakowanych to: 178, a nie 175.

I jeżeli dobrze mówię to przed wykonaniem vmap powinniśmy w tym folderze vamp stworzyc folder vmaps (ale nie jestem pewien)

Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź.

Nolt

#125
Co do bazy characters masz rację zapomniałem o tym wspomnieć :) ale widać że ktoś uważa (jestem tylko człowiekiem hehe). Jeśli chodzi o scripts to różnie to bywa, czasami użytkownicy po prostu zmieniają nazwy swoich katalogów w plikach binarnych.

Dzięki za uwagi i korekty.

EDIT: dodam że w binarkach kompilowanych przeze mnie katalogi z plikami sql to sql(aktualizacje mangosa) i ScriptDev2(wiadomo co).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Atverstyt

Wszystko zrobiłem i mi działa. Co do błędów to będę szukał. Ale mówie o serwerze, natomiast ta strona jest zwalona. Są jakieś błędy... Chyba potrzebna jest nowsza wersja.

Nolt, mogę napisać poradnik jak założyć od zera? Napisze tylko pod wersje 2.3

Nolt

Prosze, twórz jeśli chcesz się trochę bardziej postarać może zrób screeny czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Atverstyt

spoko i właśnie rozwiązałem problem tego miniManager.

Chodzi o to że do bazy mangos trzeba dodać też characters.sql i będzie wszystko cacy. Ale na wszelki wypadek lepiej też wgrać pliki z sql/ScriptDev2 Sql, czyli old_scriptdev_spells.sql, scriptdev_additional_req.sql, scriptdev_full.sql.

Choctego nie jestem pewien i prosze Ciebie Nolt o wypowiedź.

Nolt

Do bazy mangos dogrywasz jedynie pliki scriptdev_additional_req.sql, scriptdev_full.sql i te znajdujące się w ScriptDev2/updates jeśli takowe się tam znajdują. Plik old_scriptdev_spells.sql nie jest konieczny.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nolt

Poradnik zaktualizowany do wersji klienta 2.3.3
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Kosta666

#131
Atverstyt jak rozwiazales swoj problem bo mam taki sam =)
Tylko ze ja mam nadal 70 map ;/ i nie wiem co dalej robic

EDIT :
Poradzilem sobie bo sciagnelem gotowe maps z neta ich powinno byc podan 1 000 a nie 70 ;] czyli nie wypakowalo mi dobrze ich
i nie ma roznicy z jakiego klijeta sa mapy bo ja mam vamps z enUS a maps z enGB =)
moze komus to sie przyda.

cookie84

VAMP

mam problemy ze sciagnieciem tych plików niech ktos spakuje i je tu wstawi 

Nolt

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

cookie84

#134
mam problemy z wypakowaniem plików .dbc

i ciągle mi pisze ze nie umie odnaleźć określonej ścieżki