Tłumaczenie plików TP

Zaczęty przez Nolt, Październik 20, 2008, 21:06:15 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Nolt

Zachęcam wszystkich do pomocy przy tłumaczeniu plików TP. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na PW.

SVN jest dostępny pod adresem:
https://tppl.svn.sourceforge.net/svnroot/tppl/

Znajdziecie tam zawsze najaktualniejsze pliki z tłumaczeniem.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nolt

Pliki ze spolszczeniem TP 1.0.6 beta 2 zostały zaktualizowane. Możecie je pobrać w dziale Download.

//Jako że tłumaczenie obecnej wersji jest dość mocno zmienione postanowiłem zacząć polonizację od początku stąd niektóre rzeczy będą nieprzetłumaczone (w języku angielskim).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Nolt

Na razie się wstrzymałem z tłumaczeniem, gdyż jest planowane wydanie TP 1.0 beta 3 (już bez numeracji typu 1.0.5, 1.0.6 itd.). Nie chce by później okazało się że muszę połowę plików tłumaczyć od nowa lub doszukiwać się ukrytych zmian/przemieszczania tłumaczenia z pliku do pliku itd. Nawigacja po panelu administracyjnym TP jest dość prosta tak więc myślę że do momentu wydania w miarę stabilnej wersji jakoś poradzimy sobie :)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

fake

#3
Pobrałem z repo najnowszą wersję 34 (RC1) i jest mały błąd w pliku TPortalAdmin, tj. za wcześnie zamknąłeś cudzysłów i postawiłeś średnik w 370 linii (parser się wysypał). Poza tym wygląda ok.
EDIT: literówka "Limist wiadomości w shoutbox'ie to:" na Limit. Jeszcze jedna mała uwaga w j. polskim słowa zapożyczone z angielskiego kończące się na "x", przy odmianie przyjęło się zamieniać na "ks", czyli np. w shoutboksie itp.

Nolt

Dzięki za uwagi, problem naprawiony. Nowe pliki dostępne na SVN, paczki w dziale download także zostały zaktualizowane.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW