Marzec 28, 2024, 13:34:01 PM

Koniec gry//Boss

Zaczęty przez eban, Sierpień 21, 2005, 20:21:49 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eban

skoro juz jestesmy na tematach' co lubie najbadziej " to pytanie :] w jakiej grze zakonczenie gry lub ostatni przeciwnik podobal wam sie najbardziej :]
-------------------------------------------------------------
Jesli o mnie chodzi jest to...
Final Fantasy cala seria i zakonczenie i przeciwnik - na koncu gry zazwyczaj okazuje sie ze ostatecznym przeciwnikiem jest zupelnie kto inny niz podejrzewalismy chociazby w polowie gry... moj rekord tutaj to chyba FF9 w ktorym do samego konca nie wiemy z kim walczyc bedziemy na koncu ... nie zdradze tego gdyz byloby to naprawde zepsucie zabawy osobom konczacym ta gre :]

Chrono Cross - bodajze 17 roznych zakonczen... czy trzeba cos dodawac?

Morrowind - Za... brak zakonczenia..

Freespace - ostatnia misja...ewakuacja calego uklladu planetarnego ktoremu zagrozil wybuch supernovej... zostajemy z tylu broniac konwoju przed przewazajacymi silami wroga i giniemy lub wychodzimy calo razem z konwojem...

Prince of Persia : Warrior Within : dwa zakonczenia oba jak dla mnie swietne , dwoch ostatnich bossow obaj trudni jak cholera...



Jak zwykle nagroda specjalna... : gra zwana zycie... za koniec calkowicie bez sensu :lol:

oilonroK17

Hmm...Jesli chodzi o bossa to chyba jak pierwszy raz gralem w BG2 (moj pierwszy RPG) Irenicus bo tak sie zwał koleś był naprawde ciężki przynajmniej dla mnie poczatkującego wtedy :P, kolej na Rubego i Emeralda z FF7 piekielnie silni, i 3 miejsce ultima i Omega z FFX omg to sa dopiero pałki oczywiście w systemie NTSC bo o PAL niewspominam :P. Zakończneie gry?1. MGS 3 niepowiem dlaczego musicie zagrac :). 2. Final Fantasy IX naprawde było mi bardzo smutno jak przeszedlem giere, miałem taki niedosyt choć przeszedłem ją na maxa. i czas na 3 miejsce Fallout 2 :) i mój ulubiony wybuch :). Największe rozczarowanie w zakończeniach sprawił mi siódmy Final, pokonanie sephirotha rozpieprzony Midgar i wszyscy sie cieszą.  :evil:

Widar

Hmm ciezko chyba na 1 miejscu
1. Fallout 1 i 2 moze nie za zakonczenie chociaz i te bylo ciekawe ale ogulnie za cała gre.
2. Aracanum przeszedlem 3 razy a nawet polowy misji chyba nie wykonalem :), chociaz tu przeciwnik na koncu był latwy ;/ to tak naprawde na 5 min przed koncem okazalo sie ze zlym jest kto inny :D

Cytuj
Jak zwykle nagroda specjalna... : gra zwana zycie... za koniec calkowicie bez sensu

A to jest lipna gra kazdy wie jak sie skonczy :P

Nolt

Metal Gear Solid: Solid Snake
Walka z Metal Gear  :)
Jeśli ktoś nie grał w tą gre duże POLECAM (stara ale jara :P)

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

oilonroK17

Nie przeszedłem do końca, ale walki z metal gearami sa zawsze zajebisite oj zebys zagrał w MGS3:Snake Eater :)

Nolt

Cytat: oilonroK17Nie przeszedłem do końca, ale walki z metal gearami sa zawsze zajebisite oj zebys zagrał w MGS3:Snake Eater :)

a wyszło na PC ?? bo o ile wiem wyszła chyba tylko jedna część, a bardzo szkoda  :(

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

Cytat: D-Hunter

a wyszło na PC ?? bo o ile wiem wyszła chyba tylko jedna część, a bardzo szkoda  :(

wyszly dwie czesci MGS 1 i 2 a co do trzeciej czesci ponoc sa plany wydania...

Jackim

RUNE!! Tam było zajebiste zakończenie,chciałbym żeby tak wyglądało zakończenie mojego życia.Tęczowy most,Valhalla,Odin ,to było zajebiste,chyba lepszego zakończenia nie było nigdzie...
Call of Duty zawieszenie flagi w Berlinie,cudo!
Fallout I i Fallout II,nie musze nic mówić:)
Pozdro

Nolt

jackim uwazaj na slowa.... czytales reguamin ?


PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

Cytat: D-Hunterjackim uwazaj na slowa.... czytales reguamin ?



mysle akurat ze slowo "zajebiste i np. cholera mozna pominac" pozatym okazyjne zajebiscie to zupelnie co innego niz k**** j**** w d*** mac... i to w co drugim zdaniu

Nolt

wiem ;p ale jesli regulamin mowi ze bez bluzgow to mozna to ocenzurowac ( sam go pisales przeciez :] )
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Jackim

Sorry za spamowy post ale...nie no nie róbcie z nas pederastów.Chyba wam uszy nie więndną od słów typu "zajebiscie" i to nie jest żaden bluzg.Rozumiem że nie ma być słów w stylu "kilo uniform romeo wiskey alfa",ale bez przesady.
pozdro

oilonroK17

LOL, a co jest w słowie za****cie takiego złego? no chyba pierwsze 5 liter :P. 8)

eban

Cytat: D-Hunterwiem ;p ale jesli regulamin mowi ze bez bluzgow to mozna to ocenzurowac ( sam go pisales przeciez :] )

owszem ale patrz topic WoW... zasady zasadami ale nie wolno z zasad zrobic kajdanek i czepiac sie za jedno czy dwa "zajebiscie" czy inne "dupy" ... zeby zaczal rzucac miesem to co innego (albo gadac tak jak ja jak mam zly humor :] )