Instalacja TinyPortal

Zaczęty przez wojt, Lipiec 04, 2007, 14:19:46 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wojt

Zgodnie ze sugestiami zawartymi na tym forum zainstalowałem tinyPortal lokalnie w zasadzie na dwa sposoby:
1 sposób - instalacja paczki bezpośrednio przez SMF
2 sposób - wrzucenie do katalogu Packages pliku tp_0983_utf-8 - i przeprowadzenie instalacji poprzez administratora SMF.

I teraz problem:
W obu przypadkach TinyPortal zainstalował się poprawnie - komunikat. Natomiast w panelu administratora utworzył się moduł TinyPortal lecz niestety jest pusty - nie ma żadnych opcji.
na stronie głównej też sa jakieś drobne problemy.
Może jakieś sugestię jak to rozwiązać ?? - po prostu będę chciał stworzyć działające forum SMF z portalem i szukam jak najlepszej opcji.

EDIT:
Podczas instalacji portalu na forum smf umiejscowionego na yoyo.pl - wyskoczył błąd w pliku index.template.php z katalogu default (brak możliwości zmiany), jednakże portal się zainstalował i wszystkie opcje są dostępne. Na serwerze lokalnym nawet jak SMF jest w wersji 1.1.2 to menu portalu nie pokazuje się.
Pozdrawiam

Nolt

Czy na stylu standardowym także nie widać opcji w Panelu Administracyjnym?
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

wojt

Cytat: Nolt w Lipiec 04, 2007, 22:12:48 PM
Czy na stylu standardowym także nie widać opcji w Panelu Administracyjnym?

Tak - niezależnie od wybranego stylu nie ma opcji.

Nolt

Hmm, spróbuj zmienić język na angielski. Jeśli zadziała, to przy dodawaniu nowego stylu sprawdź czy nie ma tam żadnych plików językowych typu: Modifications.english.php, Settings.english.php. Gdy znajdziesz takie pliki zrób ich kopię, następnie zmień nazwę w tych skopiowanych plikach na  Modifications.polish.php, Settings.polish.php, zapakuj w zip i dodaj nowy styl. Wtedy powinno być wszystko OK. (Pamiętaj także ze style ze zwykłego SMF nie będą poprawnie działać z TP, style muszą być zmodyfikowane do współpracy z TP)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW