problem z TP

Zaczęty przez szaber, Kwiecień 12, 2008, 18:19:58 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szaber

taka mała nie dogodność
Po prostu gdy wciskam button Zaznacz  jako czytane następuje automatyczne przekierowanie na stronę główną TP
Denerwuje to użytkowników i sie skarżą

Czy już ktoś taki błąd przerabiał ??
albo wie jak to rozwiązać

Nolt

W wersji 1.0.5 ten problem jest naprawiony.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

szaber

dzięki pomogło ale ogólnie przez instalacje TP mamy teraz mamy masę problemów
Mnóstwo błędów generuje forum
Shoutbox sie wysypał i nie widzi emotek

Nolt

Co do błędów, jest to wersja beta tak więc muszą być w niej błędy (jako że Bloc nic nie wspomniał o tym iż jest to wersja nie polecana na normalne fora, tak więc nie przejmuj się błędami, ale przeglądaj je od czasu do czasu). Co do shoutboxa, zauważ, że jest on w nowej wersji przebudowany (masz do wyboru 2 SB do instalacji). Wiele rzeczy (jak np. emotki) trzeba  aktywować oddzielną opcja. Wersja 1.0.5 to już nie ten sam TP :)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Stora

#4
Ciekawe jest to że te moduły nie mają plików spolszczających i jeżeli język forum jest ustawiony na polski to po zainstalowaniu modułu TPAdvShout w ustawieniach mamy zupełnie pusto ja zrobiłem taki myk ze plik TPAdvShout.english.php zmieniłem nazwę na TPAdvShout.polish.php teraz mam wszystkie ustawienia widoczne choć po angielsku.

A czy w plikach tekstowych nie brakuje czegoś bo mam taki komunikat

Adv-Shoutbox Block Settings
You have not created any AdvShoutbox Blocks yet!

Jak mam wybrać blok dla tego modułu skoro na liście go nie ma

$txt['tp-blocktypes'] = '
<ul>
<li>userbox - informacje o użytkowniku + pole logowania dla go¶ci</li>
<li>searchbox - wyszukiwarka</li>
<li>themebox - blok wyboru styli wraz z miniaturkami</li>
<li>phpbox - umożliwia wy¶wietlanie kodów PHP</li>
<li>ssi function - uruchom wybran± funkcję SSI</li>
<li>sitemapbox - pokazuje aktywne moduły + każdy menedżer menu podł±czony do mapy strony</li>
<li>categorybox - pokazuje liste artykułów danej kategorii</li>
<li>newsbox - pokazuje nowo¶ci</li>
<li>bbc/htmlbox - umożliwia wy¶wietlanie kodu html lub bbc</li>
<li>shoutbox - pokazuje moduł shoutbox</li>


ten co jest shoutbox nie włącza mi tego co doinstalowałem.

Nolt

True, ale jak wiesz (czyt. opis spolszczenia) wersja spolszczenia to beta 1 :)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Stora

Rozwikłałem jak go odpalić na stronie głównej trzeba wejść do PA tam wybrać Panele i Bloki Dodaj Blok (lewy prawy środkowy) tam wybrać Typ TP module dopiero pokażą nam się zainstalowane moduły, zaznaczamy ten, który nas interesuje (w tym wypadku TPAdvShout) zapisujemy i mamy go ustawionego w blokach. Później postępujemy jak z innymi blokami strony głównej.
Nie było to zbyt domyślne język polski byłby bardzo przydatny, bo szhoutbox naprawdę wart jest zainstalowania. 

Nolt

Pliki są zaktualizowane już ;) wprawdzie są po angielsku, ale zainstalują się automatycznie nawet przy ustawionym języku polskim. Jeśli chodzi o tą listę, to już pretensje do twórcy oryginalnych plików językowych ;)
Pozdrawiam.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Stora

Jeszcze jedna rzecz jaką zauważyłem myślę że to drobny błąd, po wysłaniu postu do shoutboxa zostajemy przeniesieni na stronę forum coś takiego jak w pierwszym poście opisywał szaber

Dość będzie mojego marudzenia jak na niedzielę
Pozdrawiam