Problem po przeprowadzce na inny serwer

Zaczęty przez abdo, Styczeń 29, 2008, 15:10:14 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abdo

Witam,
Przenosiłem wczoraj dwie strony na nowy serwer, no i jedną stronę z forum SMF, po podmiance ścieżek  udało się postawić i działa jak trzeba, natomiast tej drugiej opartej na SMF+TP nie idzie zmusić do prawidłowego działania. Styl outline_tp wygląda jak nie powiem co ;) Jest to mieszanka stylu default i outline_tp (powinien być ten drugi). Nie mogę w ogóle zalogować się do PA. Może ktoś obeznany by spojrzał na linka do tej strony spróbował postawić diagnozę? Ścieżki zmieniałem tak jak na stronie z SMF, jednak może w SMF+TP te ścieżki mają inaczej wyglądać? Sam nie wiem. Dzięki za ewentualną pomoc.

Zapomniałem podać link: www.forum.grajewo.pl

Nolt

Hmm mam nadzieje że najpierw zainstalowałeś SMF+TP a później dopiero wgrałeś bazę? Spróbuj także całkowicie usunąć styl outline i zainstalować go jeszcze raz.
A tak na marginesie to fajnie wyszła tam mieszkanka styli :P
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

abdo

Nie instalowałem tego, bo miałem plik full backup z poprzedniego serwera i admin mi go wgrał na nowym serwerze. Tak czy siak zmienić stylu nie mogę, bo nie wpuszcza mnie do PA. To co, chyba zostaje tylko zainstalować na nowo smf+tp?

Nolt

Ja bym polecał zainstalować na nowo SMF+TP, później skasować tą nową bazę i wgrać stara. Powinno być wtedy wszystko OK. Takie przenoszenie całego forum (chodzi mi tutaj o zawartość samego serwera) nie zawsze jest dobrą opcją.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

abdo

Jednak zanim na nowo zainstaluję, mam jedno pytanie. W jakim pliku zapisują się ścieżki dostępu do styli? Bo w settings.php są tylko ścieżki do forum i sources i są one na pewno prawidłowo poprawione.

Pytam bo na górze forum mam w czerwonej ramce taki tekst: "Domyślny katalog stylów jest zły, popraw to klikając na ten tekst".

Pamiętam że w panelu administracyjnym są ścieżki do styli i można je tam edytować, jednak skoro do panelu wejść nie mogę to może by ręcznie wyedytować ścieżki dostępu. Tylko w którym pliku jest ta ścieżka do styli? W Settings.php na pewno jej nie ma. Może wiesz coś na ten temat?

Nolt

Nie bardzo ;/ zobacz w bazie danych, albo może w kat. themes :unsure:
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

abdo

Wgrałem tak na wyczucie ;) katalogi default i drugi ze stylem który było ostatnio używany i chociaż poprawy nie było to jednak mogłem wreszcie dostać się do panelu administracji i tam zmieniłem ścieżki do stylów. No i wszystko już śmiga aż miło. Dzięki za pomoc, bo jednak naprowadziłeś mnie trochę.