Problem ze stylem Tigra

Zaczęty przez abdo, Wrzesień 12, 2007, 12:36:09 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abdo

Zainstalowałem styl Tigra i coś mi tu nie gra z wiadomościami prywatnymi. W menu nie mam przycisku "Twoje wiadomości" i można do nich wejść jedynie z "linijki powitalnej" (z linka "masz xx wiadomości). Drugi problem że jak już wejdę w panel PW to niby wszystko działa ale nie można wysłać wiadomości, ani otrzymać ;) Może mieliście podobny problem? Jeśli tak to jak go rozwiązaliście? Dzięki za pomoc.

ramelof

Nie miałem z tym stylem problemów. Zacznij od ponowej instalacji stylu może sie coś uszkodziło. Instalowałeś jakieś modyfikacje. Czasami sie zdaża, że modyikacje nie działają, ale mają problemy z innym niz standartowym stylem. NIeliczne śą przystosowane do popularnych modów.

abdo

#2
Aha, rzeczywiście grzebałem w pliku index.template, ale wszystko odwróciłem i działają już PW. Dzięki za wskazówki. Aha, jeszcze jedno. Chciałbym jeszcze trochę pozamieniać angielski na nasze. Gdzie szukać nazw z menu Quick Links bo te menu tylko w połowie jest spolszczone.

Nolt

Szukaj w plikach index.template.php, Display.template.php, BoardIndex.template.php + jeśli w katalogu languages są pliki xxx.english.php zrób sobie kopie i wklej zmieniając nazwę na xxx.polish.php.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

abdo

Dzięki wielkie. Wszystko co mi było potrzebne znalazłem w index.template.php.