Ulubiona (najlepsza) postac w Diablo 2

Zaczęty przez Widar, Sierpień 23, 2005, 10:08:32 AM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Najlepsza postac z Diablo 2

Amazonka
1 (20%)
Czarodziejka
1 (20%)
Nekromanta
1 (20%)
Druid
1 (20%)
Barbarzyńca
0 (0%)
Paladyn
0 (0%)
Zabójczyni
1 (20%)

Głosów w sumie: 5

Głosowanie skończone: Sierpień 23, 2005, 12:13:43 PM

Widar

Dlamnie najlepsza postacia jest Czarodziejka, niema na nia mocnych, najlepsze czary to zamarznieta kula, teleport, burza z piorunami oraz tarcza energetyczna, dotego super rzeczy i niema na nia mocnych :D

eban

Ulubiona postac? Zalezy do jakiego celu i w jakiej wersji. Najpier 1.09

Na krowy moja ulubiona to Amazonka na oszczepy( JAva) - furia blyskawic nie ma sobie rownych :]
Pojedynki - amazonka z lukiem :] i czarodziejka z Frozen orbem
Klimat i fajne umiejetnosci? Zabojczyni i nekromanta
Do wkurzania ludzi - Striker Barb

1.10
Czarodziejka na meteory :] 14-15 tysiecy damagu meteorem mowi samo za siebie
Inne postacie w 1.10 jakos mi sie nie podobaly...

ghorakh

Cytat: ebanDo wkurzania ludzi - Striker Barb
ganiało sie noobki hę? :X


wg. patchy: 1.09 classic
Najlepsza do pvp czarodziejka z frozen orbem i kilkoma czarami tylko dla picu ... Nieźle wrogom przeszkadzała i zabawny widok gdy ktos uciekał przed hydrami na 1 lvlu ;)

Smiter ( paladyn który walczy tarcza ) sporo sie takim czyms nagralem i bardzo miła postac do pvp =] Przez takiego pewien klan mnie nie lubił :(   - pamietasz Eban? :D

Nekromanta... moja ulubiona postać .. dobra na potwory ( raczej nie solo ) jak i na pvp ... ale do tego drugiego to trzeba bylo miec pomyslowosc i umiejętnosci których nie zdążyłem nabyć zanim wyszedł patch1.10 wyszedl :D

Amazonek nigdy nie lubiłem specjalnie bo sie za latwo gralo =]
Kazdy kto byl gosu,mastah,legend itd itp ( a raczej sie za takiego uważał ) w pvp oczywiście kozaczył amazanką... latwo tanio i
skutecznie  ale bez umejętnosci =]

o 1.10 sie zbytnio sie nie wypowiem...  spodobała mi sie zabójczyni ... ale LoD sux =]


ps. nie lepiej zrobić ankiete?

Nolt

Hmm gralem 4 postaciami nekromanta ktory byla w miare, czarodziejka bardzo krotko wiec nic nie moge poweidziec o niej, zabojczynia gralo sie calkiem niezle poki nie stracilem save na 5 akcie, a na koncu zaczelem grac druidem ktorym gralo sie nizele do spalenia dysku przez burze i utraty wszystkich danych :P
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

#4
Cytat: NoltHmm gralem 4 postaciami nekromanta ktory byla w miare, czarodziejka bardzo krotko wiec nic nie moge poweidziec o niej, zabojczynia gralo sie calkiem niezle poki nie stracilem save na 5 akcie, a na koncu zaczelem grac druidem ktorym gralo sie nizele do spalenia dysku przez burze i utraty wszystkich danych :P

niektorzy maja pecha ;p ja gralem wsyzsktimi postaciami :] mam to szczescie