TP 1.1 jak usunąć ikony pojawiające się pod nowym artykułem?

Zaczęty przez chi, Marzec 16, 2014, 19:16:39 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

chi

mam problem, nie wiem gdzie znajduje się opcja w której można ustawiać, odnośniki jakich portali pojawiają się pod napisanym artykułem.

chciałbym zostawić tylko facebook, tweeter, google

Nolt

Niestety nie ma takiej opcji, możesz ewentualnie usunąć niechciane ikony ręcznie z pliku. Poszukaj w TPsubs.template.php (o ile dobrze pamiętam tam znajdują się kody z tymi ikonami).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

chi

Cytat: Nolt w Marzec 17, 2014, 23:23:18 PM
Niestety nie ma takiej opcji, możesz ewentualnie usunąć niechciane ikony ręcznie z pliku. Poszukaj w TPsubs.template.php (o ile dobrze pamiętam tam znajdują się kody z tymi ikonami).

Dzięki Ci Mistrzu, dałem radę to zrobić  8)

może jeszcze jedno pytanie: automatycznie jest tak, że linki do portali pojawiają się pod wstępem do artykułu na stronie głównej i na samym dole artykułu jak się już w niego wejdzie. chciałbym zrobić tak, aby na stronie głównej nie pojawiały się te ikonki tylko bezpośrednio pod artykułem. byłbym wdzięczny za jakiekolwiek instrukcje.

pozdrawiam

Nolt

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz, zrób screen i pokaż o co chodzi ;)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

chi

chodzi mi o coś takiego:

strona główna: http://pajeczno.linuxpl.info/forum/index.php
artykuł: http://pajeczno.linuxpl.info/forum/index.php?page=2

chciałbym, aby ikony portali społecznościowych pojawiały się tylko po wejściu w artykuł a nie na stronie głównej, teraz ikonki pojawiają się i tutaj i tutaj

Nolt

Już wiem o co chodzi. Nie ma takiej możliwości niestety. Ikony te możesz albo włączyć albo wyłączyć. Jak zauważyłeś na stronie głównej w jednych artykułach je widać natomiast w drugich nie. Spowodowane jest to ilością tekstu który jest wyświetlany w skrócie artykułu.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW