Marzec 29, 2024, 00:56:33 AM

Twarz Nieskalana Mysla.

Zaczęty przez Aeternus, Grudzień 09, 2005, 19:57:37 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aeternus

"Twarz nieskalana myślą"



Tak brzmiało nasze zadanie domowe.
W raz ze swymi znajomymi od razu wpadliśmy na pomysł, gdzie można szukać masy ludzi, którzy niekiedy nie wiedzieli, że głowa służy nie tylko do uderzania nią.
- Bloki!!- Wykrzyczałem i od razu po lekcjach pobiegliśmy między stare, pokomunistyczne budynki.
Długo nie należało szukać. Ledwo weszliśmy na plac zabaw znajdujący się pomiędzy blokami, a już zauważyliśmy siedzących na ławeczkach dwóch chłopaków i jedną dziewczynę.
- Przepraszam. W ramach naszej pracy domowej mieliśmy opracować temat : "Twarz nieskalana myślą". Wasza tak wygląda- Dodałem po chwili.
- Że jak? O co ci kurwa chodzi ?- Usłyszałem w odpowiedzi.
Tak, to oni- Pomyślałem. Nie zrażony ich odpowiedzią kontynuowałem.
- Czy możecie przez chwilę tu pozostać? Nie potrafię pisać z pamięci, a chce dostać dobrą ocenę.
Chłopacy lekko się skrzywili, popatrzyli po sobie, a ich czoło zapewne z powodu próby myślenia, uległo zmarszczeniu.
- My tu siedzimy cały dzień.- Powiedziała w tym czasie dziewczyna. Jej szczęka intensywnie poruszała się w górę i w dół tak otwierana, że łatwo zauważyłem przeżuwaną gumę. Nie mogłem oderwać od tego wzroku...
- Zamknij się!!- Krzyknął jeden z nich na dziewczynę.- Wypierdalaj stąd, albo zaraz wstanę- Dodał po chwili patrząc w naszą stronę.
Zależało mi na tej ocenie.
Zostałem.
***
Pracę musiałem dokończyć w domu. Kto jak kto, ale oni potrafili dotrzymać słowa...

***
- A teraz każdy z was powie klasie, gdzie znalazł osoby, o których pisaliście.
- Ławeczka przed blokiem!- Krzyknąłem.
- Centrum handlowe- Powiedziała dziewczyna siedząca tuż za mną.
- Szkoła!- Wrzasnął chłopak z końca klasy. Po chwili wszyscy zanosili się śmiechem.
- Klub- Rzekł kolega z ławki.
Gdy klasa zamilkła i nie było widać żadnych rąk skierowanych ku górze, nauczycielka spytała:
- Czy ktoś jeszcze w innych miejscach szukał? Może ty Magdo?- Kobieta spojrzała na dziewczynę w rogu.
Dom..- Odpowiedziała przyciszonym głosem..




Marek "Aeternus" Witman


----------------
Jezeli ktos poczul sie urazony to  :shock:
I notke do administracji xD
Dawniej człowiek zaczynał się od porucznika, teraz od Kaczki

Nolt

#1
mi sie podoba ;) fajny pomysl i w ogole konczaca mysl jest taka dosc specyficznie wyrazona. fajne story :D gratz
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW