CS to najlepsza gra !!!!!!!!!

Zaczęty przez Dashel, Sierpień 20, 2005, 22:08:26 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dashel

Jako (może nie profesjonalny) gracz CS'a jestem zmuszony zamieścić pierwszy temat na tym dziale bo jakby wyglądało forum bez często uczęszczanego pokoiku CS'a  :twisted: a tak pozatym to... FRAGOWAĆ FRAGOWAĆ i jeszcze raz FRAGOWAĆ, ale pamiętajcie o TP bo nie wszystkie serwery są FFA  :P

oilonroK17

Ech...kiedyś grałem w CS nawet nieźle (SYSTEM) ale na serwach sami PRO, aż wkońcu pojawił się  CALL OF DUTY, i nic niemiałem prócz tej gry przez prawie 3 lata na kompie. Wracając do CSa lepiej pograjcie se w to najpierw na lanie z kumplami ,bo czesto tak jest ze kickaja z serwa bo jesetscie nooby i niewiecie o co B. (BTW polecam CoD prawie kazdy serwer CRACKED i tłok na serwerach)

Nolt

Hmm... dla mnie CS jest beznadziejny  :P  wiem że się ze mną nie zgadzacie ale to gra która ma 0 realistyki, bo jak można strzelać do człowieka i pakować w niego z 2 magazynki a ten nadal stoi na nogach  :lol:  Chyba jednak zostane przy mojej ulubionej serii Unreal Tournament, polecam też Ghost Recon.  :)
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

Cytat: D-HunterHmm... dla mnie CS jest beznadziejny  :P  wiem że się ze mną nie zgadzacie ale to gra która ma 0 realistyki, bo jak można strzelać do człowieka i pakować w niego z 2 magazynki a ten nadal stoi na nogach  :lol:  Chyba jednak zostane przy mojej ulubionej serii Unreal Tournament, polecam też Ghost Recon.  :)

kto powiedzial ze sie nie zgadzamy... CS = zwykly dm z ambicjami na tactical shooter... ale jak wiadomo czesto na ambicjach sie konczy , co do unreal tournament zgadzam sie :] to tez moja ulubiona seria dlatego uwazam ze powininien powstac dzial.... ;p

SP!K

no tak :( ... cs nie jest zbytnio realistyczny ale za to ma headshoty haha :D .. tylko ze i one sa w UT :( ale jednak ma cos on w sobie (jedna jak nie najbardziej popularna sieciowka na swiecie) liczy sie tu (jezeli sa rowne sklady lub nie ma "cziterow":P) teamplay a poruszajac temat z Call of Duty czy ktos moze mi ja zalatwic bo bym se z przyjemnoscia w nia popykal a jak duzo jest serwow i to crackowanych to jeszcze lepiej :D :P :)

eban

Cytat: SP!Kno tak :( ... cs nie jest zbytnio realistyczny ale za to ma headshoty haha :D .. tylko ze i one sa w UT :( ale jednak ma cos on w sobie (jedna jak nie najbardziej popularna sieciowka na swiecie) liczy sie tu (jezeli sa rowne sklady lub nie ma "cziterow":P) teamplay a poruszajac temat z Call of Duty czy ktos moze mi ja zalatwic bo bym se z przyjemnoscia w nia popykal a jak duzo jest serwow i to crackowanych to jeszcze lepiej :D :P :)
oj ty durnys wania... widzial ty panocku ile ja mam plyt? no i co sie mnie nie pytal wczesniej :]

Currara

Cytat: Nolt w Sierpień 21, 2005, 10:42:39 AM
Hmm... dla mnie CS jest beznadziejny  :P 
popieram ;P
jesli juz maja byc gry w takim stylu to cod i moh ownia, CS to dla mnie cos jak tibia, nieudany projekt jakichs dziwnych ludzi (czesto zakompleksionych) bez obrazy dla uzytkownikow wizzi, maja swoje wlasne poglady