Kwiecień 19, 2024, 12:24:33 PM

Pytanie i prośba

Zaczęty przez michal3148, Sierpień 14, 2007, 16:51:10 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michal3148

kilka dni temu na oficjalnym forum sdb widziałem fulla changesetu 205 wypuszczonego przez cetrixa ( developer sdb, nie wiem czy pisze poprawnie) oraz albatrosa. Baza ta odpalała mangosa bez żadnego errora i chodziła wręcz idealnie, podobno, i prosba, ktos posiada ta wersje, jesli tak to prosiłbym o umieszczenie linka.

kolejna sprawa jest taka, tez wasze serwery sa tak strasznie zbugowane? dosłownie bug na błedzie? tak ze niektórymi klasami nieda sie grać?

Nolt

Jeśli chodzi o tą bazę to poszukam jej, lecz nie testowałem tej wersji. Poza tym u mnie serwer odpala się normalnie bez błędów (czyt. posiada standardowe bugi które nie są naprawione).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

michal3148

#2
hymmm standardowe bugi ... mój serwer po przejściu na wersje 2.1.3 strasznie sie zbugował i ledwo co chodzi ... dokonca niewiem czemu ... ty niemiałes problemów? wgrywałeś bazę z jakiegoś fulla czy changesetow? czy jak? przez co?

Dodam jeszcze ze mama narazie wersje 205 ...

Nolt

Wgrywałem bazę changesetami, strasznie żmudna praca no ale. Gdy straciłem tą bazę przez format dysku, wgrałem full która pojawiła się na SVN i dalej aktualizowałem ją changesetami.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

michal3148

hymm to tak jak ja ... a ja mam strasznie zbugowany serwer ... mozesz napisac troche parametrów swojego serwera: czym wgrywasz (jaka wersja) ... jaka wersja mysqla .... bo juz nie wiem dlaczego mi zle chodzi ...

Nolt

#5
System: Ubuntu 7.04, MySQL: seria 5.0, pełną bazę wgrywałem przez konsolę, changesety przez phpmyadmin, pliki serwerowe by haken. Jeśli chodzi o same parametry, to mała integracja w mangosd.conf (zmiana dropu, exp).

PS obecnie próbuję kompilować własne paczki dla dystrybucji Slackware i postawić serwer. Jak narazie z kompilacją coś mi nie wychodzi (niby robi wszystko dobrze ale w docelowym folderze brak plików serwera).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

michal3148

kurcze, myslałem ze problem bedzie w wersji mysql'a ale mam 5.0.45 wiec raczej nie, już wkońcu nie wiem. Jutro sie pobawię jeszcze z bazą, moze spróbuje wgrac jakiegos fulla, jak coś to jakiego możesz mi polecić, wydanego przez kogo?

Nolt

SDB polecam albo ta full z SVN+aktualizacja changesetami, bądź release by ozayturay.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW