Marzec 28, 2024, 18:34:51 PM

Ulubiona Klasa

Zaczęty przez Nolt, Sierpień 23, 2005, 14:24:08 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ulubiona klasa

Wojownik
3 (42.9%)
Czarodziej
3 (42.9%)
Złodziej
1 (14.3%)
Kapłan
0 (0%)

Głosów w sumie: 7

Głosowanie skończone: Sierpień 23, 2005, 14:24:08 PM

Nolt

Moja ulubiona klasa postaci w kazdej grze rpg i mmorpg jest oczywisice mag czrodziej wizard etc :D

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

ghorakh

A gdzie klasa złodziejska? -.-

Nolt

upss :DD:

edit: ju jest  :wink:


PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

eban

roznie :] ale zazwyczaj jest to wojownik robiacy role najemnika :]

Jackim

Wojownik,ew.Ranger gdyż,zajebiscie dobrze mi się nimi gra.Lubie kogoś kto potrafi zrobić użytek ze swego ciała,kogoś kto walczy h2h albo strzela z łuku.Po za tym ze swoją posturą głupio bym wyglądał i czuł się w sukienkce czarodzieja:)
Pozdro

Nolt

hehe no ale nie zawsze czarownicy magowie sa w sukienkach :D
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Jackim

No dobra,czasem są w spódnicah(pewnie jak chodzą spać).Poprostu nie lubie takich kolesi co strugają wielkich magów,a jak do nich podbiegniesz na wyciągnięcie ostrza to mają pełne portki,i nic Ci nie mogą zrobić.Magia? tak ale w broni lub zbroji.Magia jest dla kobiet.
Pozdro

Nolt

no nie wiem czy tak dla kobiet i czy robia w portki, nie raz spotkalem woja ktory uciekal od maga a raczej ginal uciekajac  :wink:
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Widar

Jasne ze czarodziej, magia zawsze jest najlepsza. Wojownicy niemaja szans z dobrze wyszkolonym magiem :)

eban

jezeli czarodziej to tylko taki jak Vilgefortz...

Nolt

Cytat: WidarJasne ze czarodziej, magia zawsze jest najlepsza. Wojownicy niemaja szans z dobrze wyszkolonym magiem :)
brawa dla tego kolegi :D:D widze rozumie o czym tutaj nawiajm :P

WIZARDS RULES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Jackim

Tak zgadzam się z Ebanem.Takiego maga trawie,niestety większość przedstawicieli tej klasy to fajtłapy pokroku Asha z Alabastii którzy wysługują się swoimi pokemonami tudzież kolorowymi zaklęciami pokroju Harrego.
Jedyni słuszni magowie to Nekromanci(Warhammerowi,D&D to zwykły chłam i komercha) i Demonolodzy(Warhammerowi,D&D to...)
pozdro

eban

Cytat: JackimTak zgadzam się z Ebanem.Takiego maga trawie,niestety większość przedstawicieli tej klasy to fajtłapy pokroku Asha z Alabastii którzy wysługują się swoimi pokemonami tudzież kolorowymi zaklęciami pokroju Harrego.
Jedyni słuszni magowie to Nekromanci(Warhammerowi,D&D to zwykły chłam i komercha) i Demonolodzy(Warhammerowi,D&D to...)
pozdro

w jakiejs grze widzialem jeszcze maga ktory magia tylko uzupelnial swoje umiejetnosci szermiercze... ten tez byl niezly :]

BloodlyAngel

Ja popieram stronę magów
gram Warlockiem ale tez dziedzina magii

a tak na marginesie magowie żyją dłużej  :D

ja jestem w swiecie magii bardzo mlody mam ledwie 247 lat :D
Once again there is pain
i bring flames, i bring cold
I'm the blood red sandman coming home
on this unholy night i will make you my own
blood red sandman
coming home again

keithar

Niewazne w co gram : RPG, cRPG, MMORPG to itak robie za woja :P szczegoly mnie wyrozniaja zeby nie bylo nudno :]