PLS o pilną pomoc, DC na serwie gdzie gra ok 430 ppl online !

Zaczęty przez Meggien, Styczeń 07, 2009, 21:24:14 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Meggien

Witam, proszę o jakąś radę lub wskazówkę.
Na serwerze robi sie co chwila dc, do tej pory smigał ładnie. Wykryliśmy, że dc powoduje pewnien obszar wetlands. Jak tylko jakikolwiek gracz znajdzie sie w danym obszarze serwer robi DC.  Czy ktos ma jakis pomysł co może powodować to dc, a co gorsza nie wiemy jak to naprawic.

Niestety nie jestem adminem tego serwa i nie mamy kontaktu z osobą, która ma dostęp do serwera. Mamy dostępne tylko komendy gm i troche komend z acc3. Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi. Co mogloby powodować taki problem. Dzieki z góry za pomoc.

Magda

Nolt

Hej, napisz jaka wersja serwera??? Jeśli nie macie kontaktu z administratorem serwera to nic nie poradzicie. Problem może leżeć po stronie bazy.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Meggien

Dzięki, mamy mango pod Unixem rev 6726 tyle wiem, ale chyba przypadkiem udało mi się rozwiązac ten problem. Pamiętam, że na moim serwie taki sam crash point powstał kiedy zbugował się spell. Wpadłam na pomysł żeby przetrzymać chodzące mango bez graczy. Po kilku godzinach bezczynności mango sam oczyścił strefy i crashpoint zniknął. Przyblokowałam serwa dla graczy, admin obniżył cap do 2 osób i po 10 godzinach stabilnej pracy, restarcie serwa wszystko wróciło do normy.  Dzięki za odzew :)