TinyPortal 1.0 beta 3 instalacja

Zaczęty przez woti, Maj 21, 2009, 19:27:53 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

woti

Zachciało mi sie odinstalować/zainstalować, ale:
1/ Próba deinstalacji TP 09,3 zakonczyła sie komunikatem o tym, że NIE mam DEZINSTALATORA (co to za plik?, gdzie szukać?)
2/ Po wrzuceniu paczki z TP1beta3 do "packages" nie widać jej poprzez panel administracyjny.
3/ Wersji z wrzuceniem ropakowanej TP1.. nie podjąłem się, bo nie kumam zawartości tinyportal1075.mod.
WNIOSEK: Chyba potrzebna dokładniejsza instrukcja...
PS. Nie mogę pozwolić sobie na usunięcie wszystkich plików TP, bo mają zbyt dużo "moich" zdjęć itp.

Nolt

Pliki instalatora to: package-info.xml, tp_install.php oraz pliki zakończone rozszerzeniem .mod. Jak pamiętam u Ciebie stosowałeś manual install zgadza się? Możliwe że tu leży problem :/ Najważniejsze katalogi które musisz zostawić z poprzedniej wersji to tp-downloads, tp-images (oraz tp-files jeśli taki istnieje), resztę możesz wyrzucić. Dodatkowo styl który używasz jest dostosowany czyli ma kody TP 098 które w nowej wersji nie są kompletnie potrzebne. Osobiście co bym zrobił to:
-utworzył katalog tmp w katalogu głównym SMF (o ile mi wiadomo takie folder jest wymagany na hostingu home.pl-więcej możesz dowiedzieć się na smf.pl)
-wykasował wszystkie pliki SMF oraz TP zachowując katalog/plikii: attachments, tp-downloads, tp-images, Settings.php, Settings.php_bak
-wgrał czyste pliki SMF 1.1.9
-wgrał TP1.0.3beta1
W taki sposób nie posiadałbyś zbędnych kodów które trzeba by było edytować ręcznie i posiadałbyś czystą instalację SMF+TP. Na początku spróbuj jednak dodać pliki instalacyjne te które opisałem na początku może ruszy samo.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

woti

#2
OK Postąpiłem wg powyższego i pokonałem smoka :)
Dzięki.