Mangos z SD2 - brak spelli, bg i aren

Zaczęty przez michal3148, Kwiecień 11, 2008, 20:08:22 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michal3148

Witam, mam mangosa (5592) z SD2 - rev 326 i niedziała mi sporo rzeczy miedzy innymi spelle w instancjach, BG i areny czy jest na to jakaś rada? Da sie to jakoś naprawić? bo chyba na niektórych serwerach działa to bez problemu, wie ktoś coś na ten temat?

michal3148

czy na prawdę nikt niemoze udzielić mi informacji lub nawet pomocy? chociaż powiedzcie czy u was działa, czy macie dograne jakies patche ... czy co kol wiek ...

Nolt

Obecnie nie mam czasu testować mangos'a sry.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

michal3148

kurcze, a nie orientujesz sie czy kiedyś działały, w jakim wersji, czy dodawałeś jakieś patche?

paul777

Masz już wysoką wersje. U mnie na 5574 działają. Zakładam że nie wgrałeś plików dodatkowych. Wejdź tam gdzie masz aktualizacje revision ...Mangos\mangos sql\updates lub ...Mangos\sql\updates to jest to samo. I znajdź najnowsze i wgrywaj pojedynczo bez powtarzania się. Zakładam że nie posiadasz creature_template tabelki w bazie więc robi sie to tak. Patrzysz od najnowszych i szukasz u mnie np. jest to tak "5446_mangos_creature_template.sql" gdzie cztery pierwsze cyfry oznaczają wersje aktualizacji drugi wyraz jest to dział do którego trzeba wgrać tzn. zaktualizować dział "mangos" tym plikiem. Następne jest to nazwa konkretnych tabel, które chcesz zaktualizować.

PAMIĘTAJ, że zawsze przed jakąkolwiek aktualizacją bazy należy zrobić backup tzn. kopie bezpieczeństwa plików.
Jeżeli dalej nie będzie działało to pomogę dalej.

michal3148

Nadal niedziała :P robiłem tak (i robie tak zawsze) ale już chyba wiem co jest przyczyną, niestety narazie nie mogę sprawdzić bo SD2 mam od 2dni buga przy kompilacji.

PS - masz linuxa? jak robisz backupa? i jakiego restartera używasz (mozesz mi polecić)? Masz moze jakiś skrypt który robi automatycznie backupa o jakiejś określonej godzinie? <- wszystko odnośnie linuxa