Pytanie o style do TP 1.1

Zaczęty przez chi, Marzec 11, 2014, 00:05:03 AM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

chi

witam ponownie

jestem właśnie w trakcie konfigurowania TP 1.1 i nazbierało mi się kilka pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, byłbym wdzięczny gdyby ktoś z ogarniających dobrze ten skrypt pomógł w parku kwestiach, z pewnością zaoszczędzi mi to ładnych paru godzin poszukiwań

1. z tego co się doczytałem na forum do wersji TP 1.1 pasują skórki z innych wersji TP 1.x? skórki z klasycznego smf tutaj nie zadziałają?
2. jak zrobić takie meni jak w panelu administracyjnym TinyPortal (menu po lewej z tego screentu: http://pajeczno.linuxpl.info:2222/CMD_FILE_MANAGER/domains/pajeczno.linuxpl.info/public_html/foto/menu_przykal.JPG )? ja zrobiłem normalnie w lewym portalu pole z kodem html/bbc i napisałem to tym kodem, następnie mam zamiar stworzyć artykuły i je podlinkować. byłbym też wdzięczny gdyby ktoś wytłumaczył mi jak (i czy w ogóle) da się stworzyć takie klasyczne menu przez Menedżer Menu w panelu admina TP? próbałem ale nie mogłem dodać więcej niż 1 odnośnik
3. zapewne skrypt ma zdefiniowane style css dla tekstu, chciałbym aby napis w prawym górnym rogu (domyślnie napis SimpleMachineForum ) miał taki sam styl jaki miał domyślny napis, czy można jakoś odwołać się do tego stylu?
4. jak edytować poziome menu które znajduje się zaraz pod logiem? (chodzi o to gdzie są m.in: Strona główna  Forum  Pomoc  itd.)
5. jak zrobić coś takiego, żeby po kliknięciu w jedną z kategorii menu wyświetlały się tylko artykuły które są tematycznie powiązane z daną kategorią, przykładowo mam artykuł sportowy i chciałbym, aby po kliknięciu w lewe menu na link "Sport" wyświetlały się tylko artykuły związane ze sportem
6. czy jest gdzieś w internecie jakiś schemat plików css skryptu? chodzi o to, który fragment kodu z jakiego pliku jest odpowiedzialny np: za lewe menu

na razie tyle mi przychodzi do głowy, jak coś mi się przypomni to dopiszę

tak w ogóle to jestem pod wrażeniem możliwości tego skryptu, jak na razie działa przecudownie. jest dość rozbudowany więc mam problemy z konfiguracją ale mimo to aż przyjemnie się na nim pracuje :)

Nolt

1 pytanie = 1 wiadomość.

Skórki pobrane http://custom.simplemachines.org/themes/ będą pasować, nie musisz instalować jakiś specjalnych.
Dla pozostałych pytań tak jak napisałem na początku utwórz oddzielne tematy.

PS. link do Twojego obrazka nie działa.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW