Zanim zaczniesz pisać przeczytaj to.

Zaczęty przez Nolt, Marzec 04, 2006, 23:53:07 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nolt

01. Rejestracja równoważna jest akceptacji regulaminu. Przyznanie się do nieczytania regulaminu, bądź jego łamanie będzie karane przez administrację.

02. Działania administracji nie podlegają dyskusji.

03. Od użytkowników oczekuje się dobrego wychowania, znajomości netykiety i brania odpowiedzialności za swoje słowa. Nie obrażajcie innych, a prywatne sprawy załatwiajcie przez PW.

04. Zanim poprosisz o pomoc, użyj wyszukiwarki na forum i google.pl. Pisz mądrze, logicznie, odpowiadaj zawsze na temat. Jeśli musisz, cytuj jedynie potrzebny Ci fragment.

05. Spam będzie odpowiednio 'nagradzany'. Wstrzymaj się też od dublowania [pisania post-pod-postem].

06. Pisząc, weź pod uwagę ortografię, która jest podstawą języka polskiego [dozwolone jest pisanie bez polskich znaków]. Jeśli nie jesteś pewien pisowni, możesz to sprawdzić w programach MS Word, Writer bądź FireFox.

07. Nie KRZYCZ!!! Nie pisz IdIoTyCzNyCh RzEcZy.

08. Strona pracuje standardowo na rozdzielczości 1024x768.

09. Na forum jest całkowity zakaz propagowania i umieszczania haseł rasistowskich, pornografii, wulgaryzmów [wypowiedzi, nicki, avatary, sygnatury].

10. Zakazana jest reklama stron, w sposób inny niż poprzez dodanie ich do homepage, bądź sygnatury.

11. Czerwony kolor czcionki zarezerwowany jest dla administracji.

12. Próby ataku na serwis, są równoznaczne z dożywotnim banem na IP. To samo tyczy się umieszczenia zainfekowanych plików lub linków do stron zawierających takie pliki.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW