Marzec 29, 2024, 00:39:53 AM

Forum osiedlowe

Zaczęty przez muchacho, Sierpień 29, 2009, 12:13:22 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

muchacho

Witam. Mam zamiar założyć forum osiedlowe. Mam dylemat czy założyć je w smf czy jako phpbyprzemo.
Nie ukrywam, ze tutaj mi się bardziej to forum podoba. Jako forum osiedlowe mam zamiar wprowadzić wiele miejsc na reklamy. Czy w tym forum jest taka możliwość by ustawić na co najmniej 20reklam an stronie (boczne panele, dolny baner, górny baner, linki itp). Co mi radzicie?
No i nie mam kompletnie cierpliwości do zainstalowania tego na serwerze oraz poustawiania tak by wszystko elegancko działało. I jak z grafika? czy jest ktoś kto mógłby takie forum zainstalować+zabezpieczyć+zrobić grafikę? Mam na ten cel 200pln. Proszę o kontakt na gg505939 pozdrawiam Muchacho

Nolt

Co do samego forum i skryptu polecam SMF+modyfikacja ad mod managemet dla reklam wszelkiego typu, albo zamiast Ad Mod, modyfikacja TinyPortal jeśli chcesz panele takie jak widzisz na tym forum. Co do wkładu to 200zł starczy Ci na wykupienie serwera a także domeny. Jeśli chodzi natomiast o instalację+zabezpieczenia to myślę że warto to zrobić samemu jeśli chcesz dobrze zarządzać swoim forum.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW