Kwiecień 27, 2024, 11:47:35 AM

Problem

Zaczęty przez kanarek, Kwiecień 15, 2008, 17:56:01 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kanarek

Więc mam taki problem chce zrobić prywatny serw na wow ale jestem w tym całkiem zielony korzystam z poradnika jak to zrobić z tej stronki http://wowplanet.pl/forum/index.php?topic=156.0 czy ktoś może dać mi linki do potrzebnej bazy i mangosa bo nie wiem jak to zrobić bo tu dużo wersji jest :P i nie wiem czy jak są przy mangos te cyferki np: 5242+ to muszę szukać bazy która ma też takie cyferki czy co bo ja zielony z tego jestem :( czy może ktoś mi z tym pomóc tak krok po kroku bardzo bym prosił o pomoc z góry dziękuje  :) :) :) :)

i o co chodzi z tym "UDB 0.9.2 (Goblin Jumper Cables) wymaga rdzenia 5242+" i skąd wziąć ten rdzeń bo na prawdę nie wiem bo zielony jestem jak ten ogórek :P    
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA WSZELKĄ POMOC :)



Nolt

#1
naucz się pisać w odpowiednich działach i szukać.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

kanarek

Właśnie chodzi oto ze szukałem i mówię ze nie rozumiem tego bo jestem zielony :(

paul777

ehhh kanarek... dlatego nie chciałem ci pomóc na gg... porywasz sie na wody o których nie masz zielonego pojęcia. Do tego lepiej nie stawiać na tym gotowcu bo tak jak ci już to wcześniej powiedziałem jest to bardzo stara wersja i ma spore błędy. Np. holy nova źle działa bo tylko zadaje obrażenia. Polecam samemu złożyć mangos'a. Nie jest to wcale trudne, gdyby nie to że posiadasz (jeżeli dobrze pamiętam) router tak jak ja. Do tego na serwer potrzebne jest dobre łącze (biorę pod uwagę wysyłanie) i dobry sprzęt (ram,procek i szybki dysk, oraz duża przepustowość karty sieciowej). Ale jeżeli naprawdę chcesz to proszę oto poradnik autorstwa Nolt'a http://www.wizzi.pl/index.php?topic=110.0 wystarczy tylko popatrzyć w odpowiednim dziale.

kanarek

Pual ja teraz robie nie na gotowcu tylko sam wszystko robie z tego poradnika i nie wiem o co chodzi z tym punktem czy ktoś mi może go wytłumaczyć :(

"Instalacja strony (MiniManager)
Wypakowujemy MiniManager i kopiujemy folder upload do folderu naszego serwera WWW (C:\xampp\htdocs). Otwieramy plik config.php znajdujący się w katalogu scripts naszej strony i konfigurujemy dostęp do baz SQL:"

Nie wiem gdzie jest ten folder upload nie ma go po wypakowaniu to gdzie znajdę ten folder ?? Pomóżcie proszę
Niech mi ktoś pomorze proszę :(

paul777

eee ty nie wiesz o co chodzi w ogóle. MiniManager jest to DODATKOWA strona serwera umożliwiająca dostęp do bazy w bardziej przyjemny sposób, aczkolwiek niemożna w ten sposób wiele zdziałać. Jeżeli doszedłeś już tutaj to serwer powinien chodzić. I w dodatku dałeś nie ten dział!!! Do tego jest przeznaczony dział o stronach. A kolejną rzeczą jest to że mój nick to Paul a nie Pual ;/ . Jak wiesz nie będę już komentował tego jak mnie wkurzyłeś na moim serwerze zakładając konto komercyjne w celu wzięcia ludzi na swój serwer, dlatego chodź możesz się z tym nie zgadzać ale nie udzielę ci dalszej pomocy. Nie jestem zobowiązany do tego. Pomagałem ci bardzo dużo a ty mi się tak odpłaciłeś.
Powodzenia z tym banalnym problemem.

PS: Mógłbym ci pomóc, bo masz banalne problemy, ale nie toleruję chamstwa!!! Miłego dnia

kanarek

nie będę ci to mówił kolejny raz !! ze to nie ja i idź sie grzej na dekiel !! ZAL

kanarek

a czy ktoś może mi pomóc gdzie mogę znaleźć folder upload po wypakowaniu minimanager ??

proszę o pomoc :(

Nolt

Kanarek, dostajesz warn. za to że któryś raz z kolei piszesz swóoą wiadomość nie w tym dziale, dodatkowo dublujesz posty. Następnym razem BAN !
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

Currara

 :-[ w odpowiednich działach jest np. Stawianie serwera ManGOS blablabla dla zielonych...
Wystarczy poszukać.