Marzec 28, 2024, 19:52:11 PM

aRTYKUŁY

Zaczęty przez izzy13, Marzec 14, 2009, 09:12:15 AM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

izzy13

Witam.Chciałbym się spytać jak zmienić i o podanie dokładnej linijki w podajrze style.css aby zmienić  ten obrazek który jest nad artykułami wyświetlany na stronie jest on bodajrze zapisany w style.css jako jednolity kolor ale nie wiem który z kodów własnei służy do tego ;/

Nolt

Nie bardzo rozumiem który obrazek nad artykułami, możesz trochę jaśniej (podaj chociaż nazwę obrazka)?
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

izzy13

Bodajrze tam gdzie jest napisana data.To nnie jest obrazek tylko wpisany kod koloru do style.css a zamaist tego chce dodać obrazek tylko nie wiem który to który .

Nolt

Zrób screen i oznacz które to miejsce bo nie czaje dalej :P
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW


Nolt

To obrazek jest, znajduje się w katalogu ~/nazwa_stylu/images/ podejrzewam że to catbg
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

izzy13

#6
Ee nie catbg pokazuje tylko panele itd tego akurat nie ;> bo w catbg mam wogóle co innego ;] i jeszcze mam pytanie.Jak mam panel logowania to tam wyświetla mi się na biało czcionka 1 dzień na zawsze login itd Jaka linijka za to odpowiada w style.css ?

Nolt

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

izzy13


Nolt

Widzisz gdybyś kliknął na ten pasek prawym myszy i wybrał pokaż obrazek ... to jest titlebg.png-jeśli chodzi o artykuły, catbg.png-artykuły z forum, z wybranego działu (u Ciebie jest czerwony, podejrzewam że sam nawet go edytowałeś).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW