Marzec 29, 2024, 00:10:27 AM

mangos i patch 2.3

Zaczęty przez ccrash, Listopad 29, 2007, 15:40:40 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ccrash

orientuje sie ktos czy jest mangos pod tego patcha

ramelof

Jeszcze nie ma. Jak by był było by napisane.

ccrash

ja wiem ze teraz odbiegne troche od tematu ale jest jakis emu z patchem 2.3?

Nolt

#3
Tak jest tyle że po co Ci patch 2.3.0 jeśli żadnych większych nowości nie wnosi?. Programiści mangosa pracują nad tym aby usunąć problem "wysypywania" sie serwera, także musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne wydanie.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

ccrash

tzn sam patch 2.3 cos tam wnosi roznica jest bynajmiej ja gram na blizie i i wdac zmiany na tym patchu Nolt czy wyciagne od ciebie kiedys gg ?

Nolt

Owszem jak każdy patch coś dodaje m.in. poprawia także błędy klienta, dodaje pełne wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, kilka modyfikacji dla klas postaci pare questów i itemów, ale nie zapominaj że serwer nie obsługuje tego wszystkiego co jest na globalu. Tak jest było i będzie. Serwery prywatne nigdy nie będą tak dobre jak orginał.

//GG? napisałem Tobie, że informacji udzielam tylko tutaj nie na gg :) Powód? aby każdy po przeczytaniu tutaj informacji/porad, potrafił sam rozwiązać problem, a nie zawracać mi głowy.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

ccrash

no tak ale czasami na gg cos wiecej sie doradzi a ja nie zawracam glowy jak nie trzeba i czaami tutaj nie znajdzie sie rozwiazania danego problemu

Tak ale darzymy do doskonalosci