Reset instancji na 2.4.3

Zaczęty przez Meggien, Październik 11, 2008, 17:10:54 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Meggien

Witam wszystkich, pytanie moze byc banalne, ale dla mnie dosyc istotne, czy istnieje mozliwosc wylaczenia na nowym mangosie tego kilkudniowego resetu instancji? Sprawa istotna bo serwer jest dosyc maly, graczy niewielu ok 150 i czekanie na reset poprostu utrudnia gre. Czy ktos ma jakies info jak to zrobic, bo w pliku konfiguracyjnym mango niczego takiego nie znalazlam.

z gory dziekuje za pomoc

Currara

tak, jest to możliwe. W bazie mangos w tabeli instances_template czy jakos tak wybierasz daną instancje i ustawiasz czas resetu na 0 (!czas jest podawany w sekundach lub minutach, nie pamietam!)

Meggien

Niestety w instances_template jest tylko kolumna reset_delay, standardowo ustawiona na 0, W bazie characters znalazłam tabele instance_reset, tu były różne dane w kolumnie resettime, aczkolwiek wyzerowanie ich również nie spowodowało szybkiego resetu. Już nie mam pomysłu, ale uparcie będę próbować dalej z bazami.  Dzięki za podpowiedź.

Currara

ustaw na 0, a potem wystarczy zresetowac instancje, u mnie to dzialalo

Meggien

Zaczelam sie zastanawiac czy to nie jest zapisane w jakis sposob w mangosie. Zauwazylam ze przy właczaniu serwa magno ustawia mi swoje dane w instance reset. Moze powinnam skompilowac wlasna binarke.

Currara

nie wiem, możesz sprobowac skopiować wpis innej instancji i pozamieniać ID instancji i portali, może w tedy będzie można resetować "ręcznie"