Szukam Ekipy (Administracje)

Zaczęty przez dolar123x, Lipiec 08, 2008, 15:17:16 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dolar123x

Witam poszukuje 3-4 osób znających się na Emu Mangos: skryptowanie, naprawianie bugów,skille,spelle itd. Chętnych proszę o pisanie na PW albo na gg 211853

paul777

Wszedzie tylko zapotrzebowania ... czy wy na prawde nie potraficie juz sie nauczyc?? Sprobujcie chociaz sami a nie ... jak czegos nie wiedziec to pytacie na forum i sie uczycie a nie lenistwo i lenistwo

Emtec

Poszukiwania zakończone ;)......... ekipe zebrałem ;)

A Paul niewiem ile ty masz lat ?
Co z tobą człowieku ??? kolejny bezsensowny post twojego wykonania.
Co tu mówić chciałes skorzystać z propozycji dolara to piszesz , niechcesz to niepiszesz i cicho siedzisz. Narazie to widzę że ostatnie twoje 2 posty to Wielki Bezsens.
Jednym slowem nierozumiem Cie i takich ludzi. Byle napisać .....

"...życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem..."

michal3148

bardzo dobrze ze pisze, tak trzeba. 1. To nie jest strefa reklamowa ani coś takiego, to forum jest poświęcone emulatorowi mangos.
2. Zły dział i nawet odpowiedniego działu tu niema wiec nie piszcie takich postów.
3. Ktoś z was wie jakie sa zasady mangosa? Napewno nie takie żeby otwierać serwery prywatne - teoretycznie.

Emtec

#4
dobra z tym się zgodze ze zły dział.
Ale po co ta krytyka to że potrzebuje ludzi to logiczne bo samemu serwera się nie utrzyma jeśli chce się myśleć na dłuższą mete. ;)
"...Najwiecej krytykują i oceniają Ci co nic nie potrafia..." - przy tym pozostanę
Bo łatwo krytykować  ;)
A o programowanie się niemartw  bo tym to się zajmuje już od małego ;)
i o Zasady też;)

A i mam takie pytanie w którym jego słowie reklamował serwer ???
Bo ja nic takiego niewidze.

"...życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem..."

paul777

"...Najwiecej krytykują i oceniają Ci co nic nie potrafia..."
Dalem moja krytyke a sam prowadze dobrze prosperujacy serwer od kilku miesiecy wiec nie wiem czy mozesz mnie obrazac twoim stwierdzeniem .... oceniam dlatego ze widze ze lepiej sie znam niz autor tematu a najlepsza na poczatku jest ocena doswiadczonych bo mlody admin nie wie jeszcze co go czeka i nie zdaje sobie sprawy z tego ile jest juz serwerow...
Emtec co do twojego pytania .... po co ci ile mam lat?? moze zaraz zaczniesz mi mowic jak sie nazywa twoj pies i kiedy chodzisz siusiu?? Chcialem tylko uswiadomic autora ze lepiej samemu posiasc wiedze niz wykorzystywac innych do tego... to forum jest jakby edukacyjne a nie "oferty matrymonialne"

pozdro

michal3148

jesli chodzi o te słowa - "...Najwiecej krytykują i oceniają Ci co nic nie potrafia..." - to ja mój serwer założyłem już pod koniec 2006 roku i mam ponad rok doświadczenia odliczając 2miesiace przez które nie działał serwer (nieudana fuzja), wiec tez wiem co i jak... poza tym kiedyś to forum było ciekawe, teraz schodzi na psy... nawet sobie nie wyobrażacie jak denerwuje mnie ta reklama na stronie głównej ...

Currara

#7
tą "reklamę" można schować, a tak poza tym to nie zabardzo o temacie rozmawiacie. Jeśli uważacie że takie tematy są bezsensowne, to nie odwiedzajcie ich. W tematach piszą Ci, którzy mają coś do powiedzenia, potrafią pomóc, a nie Ci, którzy chcą sobie postów nabić.Jeśli chłopak szuka ludzi do pomocy to po co sie odzywacie, skoro nie chcecie pomóc?

"Wszedzie tylko zapotrzebowania ... czy wy na prawde nie potraficie juz sie nauczyc??"

jeśli serwer tak długo stoi to znaczy ze musi miec trochę ludzi, a to wcale nie jest proste. na Avalonie jest 4 administratorów bazy, na Andeeri jest ich 3. Więc jeden u niego moze nie wystarchyć.

"To nie jest strefa reklamowa ani coś takiego"

on nie reklamuje serwera, tylko szuka ludzi do pomocy. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego, co napisał powinieneś pozostac, ew. wrócić do gimnazjum, lub jeśli problem jest większy to do podstawówki. reklama wygląda tak - http://www.wizzi.pl/index.php?topic=533.0

"2. Zły dział i nawet odpowiedniego działu tu niema wiec nie piszcie takich postów. "

to co wy piszecie w tym temacie tez nie nawiązuje do tytułu. Nie zauwarzacie swoich błędów, a innych krytykujecie i obrarzacie za mniejsze błędy od swoich. I to ma byc pomoc? Coś z wami jest nie tak, jeśli macie problemy z psychiką lub jakieć kompleksy to polecam psychiatre.

Mam nadzieję, że się nie powtórzy syt. z tego tematu juz nigdzie indziej.