Marzec 28, 2024, 16:55:23 PM

Soldat

Zaczęty przez ghorakh, Sierpień 23, 2005, 12:26:56 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ghorakh

SOLDAT strona główna
Polska niewielka wagowo lecz wielka grywalnościowo gra.
Zrecznościowa strzelanka 2D. Głównym atutem tej Gry jest dynamizm i różnorakie mozliwosci akrobacji i uników.
Ogolnie o rozgrywce:
Gracze wybierają sobie po 1 broni głównej ( jest ich 10 ) i po 1 dodatkowej ( tych jest 4 ) biegają po mapie zbierajac apteczki, granaty roznorakie bonusy i exterminujac wszystko co napotka na swojej drodze ( innych graczy =] ).
Mimo iz broń jest realistyczna i współczesna to o samej grze już tego powiedzieć nie można. Ale czy dobra gra musi być realistyczna?
Postacie maja w butki wbudowane odrzuty które głównie służa do robienia długich skoków i latania :P Nowy patch daje tez mozliwosc podpalania nimi graczy ( tak pisze na stronie ale w grze mi sie jeszcze nie udalo :D )

Cieżko jest opisac dynamizm tej gre ... trzeba po prostu zagrac. Zajmuje mało bo okolo 20 MB wiec warto sciagnac choćby dla sprubowania. Albo zobaczenia jak to jest strzelac z kałacha rzucajac granatami podczas lotu po krótym wykonujesz przerwot na ziemi przeszkakujesz na wrogiem by po chwili rzucić sie na ziemi za jego plecami i strzelić :P

Dla tych co nie maja refleksu badź celnosci albo po prostu zainteresowanych jest tryb realistyczny ( real rox :D ) .
Nie widac wtedy przeciwników za plecami i tego co jest za ścianą.
Wzrok odgrywa tu mała role. Trzeba sie wsłuchac ( muzyka podczas gry to samobójstwo ) . Kazdy podskok czy odpalanie bucików od razu zdradza pozycje wroga. Ale lepiej tu zagrać po jakims czasie ćwiczenia na zwyklym trybie chyba że chcesz miec 0 fragow ;)

Tak wiec jeszcze raz zachecam do pogrania i nie zrażania sie początkowymi batami od innych graczy :D I taka mala rada... jak najwiecej skakac bo to szybszy sposób na "bieganie" niz wlaściwy bieg :D
przykładowy screen:

Na koniec polecam obejrzeć filmik ktory niestety zajmuje wiecej niż sama gra -.-    oo >>TU<<

oilonroK17

Taa giera jest naprawde przednia :) polecam. hmmm download ciagle na soldat.prv.pl?

ghorakh

Cytat: oilonroK17hmmm download ciagle na soldat.prv.pl?
Tak. Także na paru innych stronach. Linki sa na głownej :P jako ze nie widze tam selfkilla to dopisze tu:
selfkill - czyli angielsko-niemiecki ( jakas hybryda językowa XD polowa po niemiecku a polowa po angielsku =] ) serwis o soldacie

Nolt

nie wiem czemu... ale jakos nie jaza mnie giereczki via www ani takie malutkie, gdyz wole widziec czym gram a nie jakimis bubkami na monitorze(czytaj bitmapie :P:P), byla kiedys jedna w ktora toczylem razem z kumplami a mianowicie Little Fighter 2 :D:D kozak niesamowity  :lol:

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

ghorakh

bubki rox! A w little fighera kiedys grałem i mi sie nie podobało :D
btw. jest może ktoś chętny na 1v1 na realistic mode? ( soldacik ofc )

eban

jedyne "Bubki" jakie lubilem to liero i molez :]

Jackim

Sciągnołem,pograłem (troche) i musze powiedzieć ,że na niektórych planaszach jest naprawde świetnie,jeszcze jak się klimatycznie zrobi swojego "ludzika" to naprawde wypas.Mój "felek" wygląda jak Specnaz z AK74 i jeszcze ten hełm.
pobierać i grać bo warto
Pozdro:)

eban

Cytat: JackimSciągnołem,pograłem (troche) i musze powiedzieć ,że na niektórych planaszach jest naprawde świetnie,jeszcze jak się klimatycznie zrobi swojego "ludzika" to naprawde wypas.Mój "felek" wygląda jak Specnaz z AK74 i jeszcze ten hełm.
pobierać i grać bo warto
Pozdro:)
ja i tak wole UT 2004 w ktore z powodow natretow na moim gg nie moge sobie spokojnie pograc bo... "ebaaaaan... a co sie robi/co znaczy/a co myslisz/ a co u ciebie" ...