Kwiecień 19, 2024, 22:42:36 PM

.dbc i www

Zaczęty przez Zurui, Grudzień 02, 2007, 18:34:23 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zurui

Witam...
  Mam mały problem z wypakowaniem plików .dbc, robię wszystko tak jak jest napisane w poradnikach, lecz wyskakuje mi komunikat "Aplikacja nie została poprawnie zainicjowana(...)", nie mam zielonego pojecia jak tego uniknać(acha, mam klijenta enUS). I proszę rownież o podanie dokładnych linkow do bazy i mangosa ktore będą ze sobą najlepiej współgrały gdyż jestem zielony w tych sprawach.  :?

  No i jeszcze jedno, czy folder xampp trzeba wrzucic na serwer typu .yoyo za pomocą Commandera, czy może jakos inaczej można udostępnić stronę z rejestracją dla internautów?
 
Ach, wybaczcie ale jestem bardzo zmęczony i nie tutaj mialem napisac ten temat (prosze o przeniesienie do dzialu z problemami Mangosa)

Nolt

Możesz mieć problem z wypakowaniem plików .dbc gdyż program wymaga bibliotek które zawiera net framework (pobierz go ze strony microsoftu) i powinno być ok.  Baza i serwer mangos są oznaczone numerkami, jeśli będziesz używał bazy UDB 8.2 to potrzebujesz mangosa rev.4752 lub wyższej. Jeśli chodzi o stronę do rejestracji, w ogóle nie kopiujesz folderu xampp. Zapewne twój serwer na yoyo obsługuje php tak więc potrzebna jest tylko konfiguracja odpowiedniego pliku strony z rejestracją (musisz wpisać dane twojego komputera tak więc IP jest tutaj wymagane nie możesz zostawić IP typu 127.0.0.1 gdyż nikt się nie zarejestruje i strona nie połączy się z bazą danych na twoim serwerze).
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW