TP Krok po kroku - Artykuły

Zaczęty przez ramelof, Październik 03, 2007, 20:07:23 PM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramelof

Artykuły

Kategoria jak sama nazwa jest to pisania różnych artykułów (news jest traktowany jak artykuł z zaznaczoną opcją pokaż na stronie głównej).

Jest to jedna z najprostszych kategori w TP jednak w razie problemów pisz tutaj http://www.wizzi.pl/index.php?board=51.0

woti

Niby proste - jeśli chodzi o tekst. Ale jak wstawiac obrazki - też proste? A nie: - u mnie po kliknieciu stosownej ikonki "obrazek" otwiera się co trzeba, mogę zaznaczyć wybrany ze swego kompa obrazek - i nie wczytuje.
Być może w moim serwerze jest tak, że nie przyjmuje "z zewnatrz" obrazka. OK - mogę go ftpem wgrać np. do nowoutworzonego katalogu "Z" - ale czy to akurat tak? Bo wtedy wysiwig nie widzi takich fotek i nie da rady wrzucić do art. Więc co robić?

Nolt

Możliwe że masz rację i twój serwer nie puszcza czegoś takiego, spróbuj wyłączyć edytor graficzny tekstu i użyj zwykłego kodu php ()
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

edekk

Zamiast WhizzyWig zaczolem uzywac FCKeditor
nie krzaczy sie z zaciaganiem obrazkow, wiecej opcji dla tekstu

zdarza sie, ze FCK nalezy dograc recznie na serwer gdyz instalator przy wrzucaniu TP nie uzupelni do konca katalogu

mnich

Witam na swojej stronie mam ustawione ze pewna grupa moze pisac artykuły jednak za kazdym razem musi je akceptowac administrator czy da sie to jakos ominać? z gory dziekuje za odpowiedz

Nolt

PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

mnich

no niestety nie znalazlem takiej opcji  :(