Problem mapy w mangosd

Zaczęty przez kaysg, Lipiec 31, 2007, 10:41:10 AM

« poprzedni - następny »

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaysg

Witam. Mam otóż taki problem. Gdy odpalam mangosd.exe wyświetla mi się taka informacja u dołu
"Check existing of map file '@MANGOSD_DATA@/maps/0004331.map' : not exist!
Correct *.map files not found in path '@MANGOSD_DATA@/maps' or *.vmap/*vmdir files in '@MANGOSD_DATA@/vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in approprate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file"

i nie chce ładować żadnych plików. Sprawdzałem tą mapę 0004331 i ona jest w tym pokichanym katalogu. Proszę o pomoc

Nolt

#1
W pliku mangosd.conf zmień katalog map z @MANGOSD_DATA@ na ./
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

dupek12

#2
Dokladnie mam taki sam problem i jak wszedlem do katalogu /maps to mam ta mape ;/. Wpisalem ./ tak jak mowiles a on dalem mowi, ze tej mapy nie ma.

Nolt

Ten problem z mapami jest u każdego, a przynajmniej w 80%. Lekarstwo na to to wypakować mapy jeszcze raz (nie kasując wcześniejszych, u mnie to pomaga).

PS mam nadzieję że wypakowujesz mapy z klienta zaktualizowanego do TBC i wszystkimi patchami.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW

dupek12

Cytat: Nolt w Sierpień 12, 2007, 22:58:34 PM

PS mam nadzieję że wypakowujesz mapy z klienta zaktualizowanego do TBC i wszystkimi patchami.

tak

dupek12

#5
Poddaje sie, 3 razy wypakowywalem mapy i nic nie pomaga ciagle ten sam blad ;(.

Sprobuje moze jeszcze pobrac nowsza wersje mangosa bo mam 4255, zobaczymy czy pomoze.

Nolt

Napisz jaka to mapa, wypakuje u siebie mapy i Ci ją wyślę.
PMIĘTAJ O KORZYSTANIU Z OPCJI SZUKAJ
nie udzielam pomocy poza forum i na PW