Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 27
Na github (https://github.com/IchBin/TinyPortal) możecie już teraz pobrać najnowszą wersję TinyPortal 1.1. Chciałbym zaznaczyć że wersja TinyPortal 1.1 nie powinna być używana serwerach produkcyjnych. Jak zapewne wiecie po ostatniej aktualizacji SMF 2.0.7, instalacja TP nie przebiegała bezproblemowo, stąd właśnie owa aktualizacja.

Niżej zamieszczam listę zmian:

Najważniejsze zmiany:
 - kod został oczyszczony ze zbędnych rzeczy
- usunięte zostało wsparcie dl...

Czytaj więcej...


Zazwyczaj po instalacji sterowników nvidia psuje nam się ekran startowy wyświetlany podczas ładowania systemu operacyjnego (splash screen). Problem dotyka praktycznie każdego a w sieci możemy znaleźć kilka, jeśli nie kilkanaście sposobów jak naprawić ten błąd. Niestety nie wszystkie działają lub musimy wykonywać wiele niepotrzebnych zabiegów.

Niezależnie jaką wersję Ubuntu posiadamy w tym poradniku pokażę jak sobie z tym poradzić.

Otwieramy terminal i wydajemy polecenie za ...

Czytaj więcej...Salamandra przywędrowała! Nowe Ubuntu 13.10 niestety bez Mir, Canonical odroczyło wdrożenie nowego serwera wyświetlania do następnej wersji prawdopodobnie chcą uniknąć sytuacji takiej jak to miało miejsce z Unity.
Wracając jednak do Ubuntu 13.10, dużych zmian doczekał się sam Dash (czyli wyszukiwarka systemowa). Blisko 50 źródeł pomogą nam w odnajdywaniu naszych zapytań, nie musimy więc uruchamiać przeglądarki by...

Czytaj więcej...


Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 27
Polska Pomoc Simple Machines Forum TinyPortal Ubuntu Linux